Walentynkowe prezenty – miłosne wzory koszulek z nadrukiem

Walentynkowe prezenty – miłosne wzory koszulek z nadrukiem

4.4/5 - (5 votes)

Walentynki, choć pierwotnie nie są naszą tradycją i obchodzimy je dopiero od około trzech dekad to jednak już na stałe wpisały się do kalendarza. Obchodzą je dzieciaki, nastolatki, ale też często pary z wieloletnim stażem. To po prostu miła okazja do okazywania sobie uczuć i wręczania fajnych prezentów.

Muszą to być jednak podarunki o specjalnym charakterze i nawiązaniach graficznych. To nie jest okazja, która wymaga kosztownej elektroniki, galanterii skórzanej czy biżuterii. Tego dnia sprawdzają się raczej wszelkie drobiazgi z symbolami zakochanych, np. miłosne wzory koszulek z nadrukiem, czekoladki w kształcie serca, kubeczki z amorkiem, misie z serduszkiem w łapkach, kartki z romantycznymi wyznaniami itd.

Koszulka - Tylko Ty - bez ciebie nic! - Werprint
Koszulka – Tylko Ty – bez ciebie nic!

Romantycznej koszulki z nadrukami dla niej

Słodki, pluszowy miś już jest, romantyczna kolacja zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach. Przydałby się jeszcze jakiś konkretny prezent. Niezbyt kosztowny, ale za to pomysłowy no i, rzecz jasna, odwołujący się do łączącego was uczucia. Nic lepiej nie spełnia tych kryteriów niż koszulka z odpowiednią grafiką. Miłosne wzory koszulek z nadrukiem to typowo walentynkowy przekaz romantyczny, a przecież taki klimat lubią wszystkie dziewczyny. Wystarczy wejść w tematyczną zakładkę ze specjalnymi koszulkami na Walentynki i wybrać wzór, który pasuje do twojej ukochanej. Znasz ją i wiesz, czy ważniejsze będzie intymne wyznanie czy też humorystyczne ujęcie waszej miłości. W ofercie znajdziesz grafiki o różnym charakterze.

Oczywiście Walentynki to nie tylko okazja, żeby okazać ciepłe uczucia swojej dziewczynie bądź żonie. Taki miły gest można też skierować do innych kobiet, które są ważne w twoim życiu, np. do mamy czy siostry. To, co prawda, święto zakochanych, ale nie musimy traktować tego określenia zbyt dosłownie. Kobiety z twojej rodziny lub najbliższego otoczenia z pewnością ucieszą się z takiej koszulki z walentynkowym nadrukiem, z uczuciowym albo zabawnym przekazem.

Koszulka - Zostań moją walentynką! - Werprint
Koszulka – Zostań moją walentynką!

Miłosne wzory koszulek z nadrukiem walentynkowym dla niego

Koszulka na Walentynki dla mężczyzny lub chłopaka musi wyglądać inaczej niż romantyczne wersje dla pań. Panowie wolą nieco bardziej humorystyczne podejście do tematu miłości. Nie chodzi o to, żeby ironizować, ale nawet najbardziej romantyczny mężczyzna nie będzie nosił typowego miłosnego nadruku na koszulce.

Jeśli więc szukasz prezentu dla swojego faceta na Walentynki, sprawdź jakie są dostępne miłosne wzory koszulek z nadrukami w męskim wydaniu. Jest spory wybór grafik w stylu komiksowym, rockowym czy komputerowym, a to wszystko podkręcone śmiesznymi tekstami z pazurem. I zabawnie i z charakterem, a przekaz romantyczny i tak zostanie sprytnie przemycony.

Koszulka - Miłość to moja siła napędowa! - Werprint
Koszulka – Miłość to moja siła napędowa!

Koszulka z nadrukiem na Walentynki twojego projektu

Jeśli w całej ofercie nie znajdziesz grafiki, która byłaby wystarczająco atrakcyjna czy zaskakująca, możesz zamówić walentynkową koszulkę z nadrukiem swojego pomysłu. Wystarczy przesłać swój projekt lub ogólnodostępny wzór z sieci. Ciekawym pomysłem może też być wasze zdjęcie z prywatnej kolekcji. Z okazji Walentynek możesz kupić również jednakowe koszulki dla was obojga. Miło będzie spać albo zasiadać do porannej kawy w t-shircie, który będzie przypominał wam o łączącym was uczuciu.

Koszulki z nadrukiem na Walentynki to świetny pomysł na prezent z tej okazji. Nie kosztuje dużo, a skutecznie rozczula, rozśmiesza i przypomina o romantycznej stronie życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *