Zaprojektuj własną koszulkę! - Werprint
Zaprojektuj własną koszulkę! - Werprint

Zaprojektuj własną koszulkę!

4.5/5 - (6 votes)

Ostatnimi czasy nastała moda na personalizację, widać to na każdym kroku. I bardzo dobrze, świadczy to bowiem o tym, iż Polacy coraz mniejszą ochotę mają na to, co sztampowe, produkowane w milionach egzemplarzy. Pragną zaś wyróżnić się na tle innych, pozwalając sobie na coś, co naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne. Nic zatem dziwnego, że tak często korzystają oni dziś ze znakomitej możliwości zaprojektowania zupełnie unikatowej, w stu procentach oryginalnej koszulki. Jest ona dokładnie taka, jak zechce właściciel. W takim przypadku nie wahamy się powiedzieć, że są to modele idealne niczym szyta na miarę suknia.

Koszulka - Miłośnik gier komputerowych - Werprint
Koszulka – Miłośnik gier komputerowych

Twoja koszulka będzie dokładnie taka, jak zechcesz!

Taka właśnie opcja bardzo ucieszy wszystkich tych, którzy mają ochotę założyć dokładnie to, co w stu procentach odpowiadało będzie ich indywidualnym preferencjom i gustom. Co może stanowić nadruk na takim zaprojektowanym według własnego pomysłu t-shircie? Tak naprawdę wszystko! Może być to na przykład nadruk z powiedzonkiem, którego dana osoba namiętnie używa i z którego słynie. Może być to także printy związany ściśle z hobby właściciela koszulki. Uwielbia skutery? Niech zatem jednoślad się na niej pojawi! Namiętnie strzela z łuku? Tarcza okaże się świetną opcją! A może dzierga swetry? Druty i motek wełny sprawdzą się w roli nadruku wprost idealnie!

Koszulka - Bądź lekka jak balonik... - Werprint
Koszulka – Bądź lekka jak balonik…

Znakomity pomysł na prezent!

Jeśli ktoś nie ma ciekawego patentu na prezent dla bliskiej osoby (na przykład z okazji zbliżających się urodzin, imienin czy też Bożego Narodzenia albo rocznicy czy jubileuszu), ta opcja wydaje się być wprost wymarzoną! Musimy tak naprawdę jedynie znać przybliżony rozmiar odzieży osoby, którą chcemy obdarować (ale z tym przecież nie będziemy mieli problemu, jeśli to ktoś, kogo dobrze znamy) oraz jej preferencje, gusta, hobby, zainteresowania, ulubione powiedzonka – słowem coś, co będzie stanowiło świetny patent na nadruk na t-shircie.

W Werprint zadbano nie tylko o to, by spersonalizowane koszulki dobrze się prezentowały. Wszak nie mają to być egzemplarze, które po kilku założeniach będą wyglądały kiepsko, ale takie, które świetnie przetrzymają próbę czasu, mogą być wielokrotnie prane i prasowane, a ich stan nadal będzie dokładnie taki, jak w dniu zakupu.

Koszulka - Wszędzie pójdę, bo Ty jesteś ze mną - Werprint
Koszulka – Wszędzie pójdę, bo Ty jesteś ze mną

Jeśli osoba, która taki upominek otrzyma, słynie ze swojego poczucia humoru, na pewno warto sprezentować jej koszulkę z bardzo zabawnym, zwracającym na siebie uwagę hasłem. A może jest ona wierna konkretnej maksymie i ma swoją złotą myśl, która jest dla niej bardzo charakterystyczna? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby znalazła się ona w roli nadruku na t-shircie. Powtarza niczym mantrę kultowy tekst z serialu, filmu albo książki? W takim razie niech znajdzie się on na tym właśnie modelu. Oczywiście wybór kolorów i rozmiarów jest bardzo duży – tak, aby dla każdego można był dobrać egzemplarz idealny pod każdym względem!

Po co nosić to, co wybierają wszyscy, kiedy dzięki Werprint można poczuć się niczym prawdziwy projektant i stworzyć własną koszulkę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *