Koszulki z nadrukiem dla męża
Koszulki z nadrukiem dla męża

Koszulki z nadrukiem dla męża

4.3/5 - (6 votes)

W ciągu całego roku pełno jest okazji do wręczania drobnych prezentów. Od Dnia Mężczyzny do rocznicy ślubu czy Bożego Narodzenia. Co chwilę więc szukacie pomysłów na podarunek, zarówno drobny, jak i taki bardziej kosztowny. Zdecydowanie łatwiej jest obdarowywać kobiety, tu zawsze znajdzie się jakiś szykowny, modny drobiazg, który można kupić.

Gorzej z mężczyznami, zwłaszcza tymi, którzy mają dość minimalne potrzeby. Kiedy więc nadchodzą Walentynki ,Dzień Chłopaka albo inna okazja, podpowiadamy wam sprytne patenty. Jeden z nich to koszulka z nadrukiem dla męża. Prezent niedrogi, a efektowny i do tego niezwykle praktyczny. Taki t-shirt dobrej jakości z ciekawą grafiką zawsze przyda się każdemu facetowi.

Kiedy można wręczyć mężowi koszulkę z grafiką?

Kupując prezent, nawet dla osoby tak bliskiej, jak mąż, często zastanawiacie się nad odbiorem takiego podarunku. Kiedy pasuje wręczyć taki gadżet? Czy mąż się nie obrazi za śmieszny tekst albo niski budżet prezentu? Takie dylematy musicie rozstrzygać same, przecież najlepiej znacie swoich mężów, partnerów i chłopaków.

Koszulka - Dwa koła i mina wesoła
Koszulka – Dwa koła i mina wesoła

Ale możemy w tej kwestii co nieco doradzić, kierując się doświadczeniem w branży. Zwykle nasze koszulki dla męża cieszą się największym popytem przed Walentynkami, Dniem Chłopaka i Świętem Mężczyzny. To takie trzy okazje, które nie są zobowiązujące i mają charakter raczej luźny. Wtedy wręcza się prezenty raczej drobne, ale za to bardzo kreatywne. A koszulka z grafiką wpisuje się w tą konwencję idealnie. Inna popularna okazja na taki podarunek to Boże Narodzenie. Wtedy wiele zależy od ustalonego budżetu. Jedne rodziny mają zwyczaj wręczać miłe drobiazgi, a inne wydają krocie na elektronikę, gadżety, vouchery itd. Ale nawet w wersji wzbogaconej, często dokupuje się dodatkowo drobne upominki zamiast np. czekoladek czy banalnych skarpetek. I tu znów świetnym pomysłem będzie zabawna, świąteczna koszulka z nadrukiem dla męża lub partnera życiowego.

Pozostają jeszcze urodziny lub imieniny ukochanego. Tu zasada podobna do prezentów gwiazdkowych. Albo kupujemy wyłącznie drobiazg, albo jest to miły dodatek do prezentu głównego. W obu rolach koszulki z nadrukami są strzałem w dziesiątkę. Można je nosić na co dzień, zna zakupy, na spacer, a nawet do pracy. A jeśli grafika jest zbyt osobista, zawsze można ją wykorzystać w domu, np. do spania. Jeśli kupisz t-shirt dobrej jakości, latami będzie w obiegu i za każdym razem wywoła na twarzy ukochanego sentymentalny uśmiech.

Koszulka - Pokaż że jesteś tu niezbędny
Koszulka – Pokaż że jesteś tu niezbędny

Doceń jego hobby-koszulki z nadrukiem dla męża

Koszulek z nadrukami jest cała masa. Mają różne style, dostępne są koszulki zabawne, zadziorne i takie z całkiem poważnym przekazem. Czasem aż trudno wybrać. Dlatego warto przyjąć jakąś strategię i punkt odniesienia. Najlepiej w tej roli sprawdza się hobby lub dziedzina, którą mąż zwyczajnie lubi. Możliwości są ogromne, bo dostępne są koszulki z nadrukami w temacie wędkarstwa, żeglarstwa, nurkowania, gier komputerowych, muzyki, motoryzacji, różnych dyscyplin sportowych itd. Można przebierać też w zagadnieniach dotyczących ochrony środowiska, patriotyzmu, wojskowości itd.
Każdy mężczyzna ma jakieś zainteresowania, którym poświęca uwagę i czas w mniejszym lub większym stopniu. Nawet jeśli nie jest to hobby, któremu oddaje się w każdej wolnej chwili to z pewnością chociaż kibicuje konkretnym dyscyplinom sportowym, interesuje się motoryzacją albo lubi określony gatunek muzyczny. I tym należy się kierować szukając prezentu w postaci t-shirtu z grafiką. Na stronie z ofertą Werprint jest o tyle wygodniej, że koszulki zostały podzielone tematycznie. Jeśli więc znasz hobby lub choćby upodobania swojego męża, wybór będzie prosty.

Koszulka - All day, all night
Koszulka – All day, all night

Koszulka z nadrukiem dla męża, która będzie zgodna z jego zainteresowaniami czy choćby poglądami, z pewnością ma szansę zostać ulubionym ciuchem. Tym bardziej, że faceci lubią przywiązywać się do przedmiotów.
Ale przecież o to właśnie chodzi przy wymyślaniu, poszukiwaniu i wręczaniu prezentów, żeby nie wylądowały na lata w szafie lub szufladzie zupełnie zapomniane i niepotrzebne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *