Koszulka z nadrukiem na Dzień Nauczyciela - Werprint
Koszulka z nadrukiem na Dzień Nauczyciela - Werprint

Prezenty na Dzień Nauczyciela. Jaki upominek dla ulubionego pedagoga

4.2/5 - (5 votes)

Wielkimi krokami zbliża się ten dzień, w którym ciężka i nierzadko stresująca praca nauczycieli zostaje doceniona. Są kwiaty, są słodkości, są słowa uznania. Przypadający na 14.10 Dzień Nauczyciela to okazja, by powiedzieć pedagogom, jak bardzo ich praca i zaangażowanie się liczą, że bez nich szkoły po prostu by nie było. Warto do miłych słów dołączyć ciekawy i niebanalny upominek, który wprawi każdego nauczyciela w znakomity nastrój. Co takiego wybrać? Jakie prezenty na Dzień Nauczyciela będą odpowiednie!

Idealne prezenty na Dzień Nauczyciela – kubki

Ulubiona herbata czy kawa smakują zdecydowanie najlepiej, kiedy celebruje się ich picie. Powinny zatem znaleźć się w stylowym i jednocześnie bardzo praktycznym kubku, który przywołuje miłe wspomnienia i sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech. Dobrym pomysłem jest zatem sprawienie ulubionemu nauczycielowi albo wychowawcy modelu z naszej zróżnicowanej i bogatej kolekcji. Nie ma takich samych egzemplarzy, każdy z nich jest innych i każdy zarazem ma w sobie coś prawdziwie wyjątkowego.

Model z uroczym nadrukiem oraz napisem Nauczyciel z powołania czy Uczę cudze dzieci, Super nauczyciel to pomysł na niebanalny upominek w niewygórowanej cenie. Każdy pedagog uśmiechnie się za zawsze, gdy na niego spojrzy. Do wyboru mamy ponad 30 ciekawych nadruków, zatem znajdzie się zarówno model dla nieco konserwatywnego nauczyciela z zasadami, jak i tego, który słynie ze swojego ponadprzeciętnego poczucia humoru.

Idealne prezenty na Dzień Nauczyciela
Pozytywny nauczyciel – Koszulka Werprint

A może koszulka z nadrukiem dla nauczyciela?

To nie tylko pomysł na upominek dla wuefistów, którzy, jak powszechnie wiadomo, zwykli ubierać się w sportowym stylu. Inni nauczyciele także poczują się na pewno docenieni, kiedy otrzymają t-shirt będący niejako laurką ze słowami uznania. Zadbaliśmy o to, by do wyboru było wiele wzorów, kolorów i rozmiarów, dzięki temu można zakupić spersonalizowany prezent z okazji Dnia Nauczyciela. On na pewno przyniesie mnóstwo frajdy pedagogom!

Zwróciliśmy uwagę nie tylko na stronę wizualną naszych propozycji, ale także o ich walory natury praktycznej. Koszulki, które proponujemy, wykonane zostały z najwyższej jakości bawełny, dzięki czemu nawet wiele prań nie płynie negatywnie na ich wygląd.

Nauczycielka ukazana w roli Superwoman, Pozytywny nauczyciel albo Gorące grono pedagogiczne. Koszulki na Dzień Nauczyciela sprawiają, że pedagodzy poczuć mogą to, że ich praca jest doceniana przez uczniów.

Prezenty na Dzień Nauczyciela Werprint
Patrzysz na najfajniejszego nauczyciela! – Kubek Werprint

Jak zapakować prezent na Dzień Nauczyciela?

Warto mieć na uwadze, że o zadowoleniu z prezentu decyduje nie tylko jego zawartość, ale i opakowanie. Dlatego należy sprawić, by było jak najbardziej eleganckie, staranne, niebanalne, bo dzięki temu radość z upominku będzie jeszcze większa.

Poświęcenie dłuższej chwili oraz uwagi temu, by podarunek w opakowaniu prezentował się świetnie, zdecydowanie popłaca. Będzie bowiem odebrany znacznie lepiej przez osobę, która go otrzyma.

Kreatywny prezent na Dzień Nauczyciela Werprint
Super, extra, hiper! – Koszulka Werprint

Nie tylko kwiatki i czekoladki!

Oczywiście jednym z najbardziej popularnych sposobów podziękowania nauczycielom za trud ich pracy jest wręczenie im kwiatów lub słodkości. Pamiętajmy jednak, że jest to patent raczej banalny i mało kreatywny. Znaczne lepiej będzie ich czymś zaskoczyć, sprawić, aby poczuli, że wyjątkowi. Dzięki temu będą mieli świadomość tego, że uczniowie dołożyli starań, żeby ich zaskoczyć. Zapowiada się wyjątkowy dzień Nauczyciela!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *