Koszulka Werprint - Keep Calm I am architect!
Koszulka Werprint - Keep Calm I am architect!

Koszulki z nadrukiem dla firm. Znakowanie i personalizacja

4.2/5 - (4 votes)

Pracownicy jednej firmy są niczym rodzina. Widują się niemalże codziennie, spędzając razem wiele czasu. Dlatego właśnie zarządzający przedsiębiorstwami tak często decydują się na to, by zafundować im spersonalizowane stroje. Dzięki temu wszyscy czują, że należą do jednego teamu, grając do jednej bramki. Jesteśmy przekonani, że koszulki z nadrukiem dla firm są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców!

By wyróżnić się na tle konkurencji!

Znakowana odzież firmowa cieszy się dziś dużą popularnością. Strój roboczy pracowników wcale nie musi być bowiem nudny, nieciekawy, bezkształtny. Można wszak w taki sposób dobrać kolorystykę i zdobienia, by osoby zatrudnione w firmie mogły każdego dnia pracy czuć się komfortowo, jednocześnie podkreślając to, że stanowią one zgraną drużynę.

Proponujemy kupującym stylowe koszulki z nadrukiem do pracy, które wyróżniają się nie tylko walorami natury estetycznej, ale i praktycznej. Stworzone są ze znakomitej jakości bawełny, wygodne i komfortowe, a ponadto zaskakująco trwałe i wytrzymałe. Jednorazowy ich zakup to zatem inwestycja na długi czas.

Koszulka Werprint - Przestój na sortowni
Koszulka Werprint – Przestój na sortowni

Niedrogie i stylowe koszulki z nadrukiem dla firm

Koszulki to zdecydowanie najbardziej popularny element odzieży spersonalizowanej dla pracowników firm. Oczywiście oprócz nich spotyka się wiele innych, jednak t-shirty okazują się być najczęściej wybieranymi w roli bazy stroju dla tych, którzy pracują w jednym przedsiębiorstwie.

Znakowanie odzieży dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technik to nasza dewiza. Używamy najnowocześniejszych technologii po to, by egzemplarze w naszym wykonaniu wyróżniały się w pozytywny sposób na tle konkurencyjnych modeli.

Zdecydowanie najpopularniejszymi są nadruki tworzone dzięki metodzie sitodruku. Ta innowacyjna technologia polega na wykorzystaniu siatki, która ma przepuszczać farbę. Druki na tkaninie bawełnianej (i nie tylko na niej) charakteryzują się bardzo wysokim stopniem trwałości.

Koszulka Werprint - Tu Cię nie obsłużą!
Koszulka Werprint – Tu Cię nie obsłużą!

W jaki jeszcze sposób tworzy się nadruki na firmowych koszulkach? Do wyboru są jeszcze takie metody, jak choćby:

-haft komputerowy

-wykorzystanie folii Flex

-druk DTG

Tworzymy koszulki z nadrukiem dla firm zarówno w przypadku niewielkich, kameralnych przedsiębiorstw, jak i tych bardzo dużych, zatrudniających nawet kilka tysięcy osób. Każde ze zleceń traktujemy w sposób indywidualny, do każdego przywiązując maksimum uwagi.

Rozpoznawalność marki dzięki ich zamówieniu wzrasta znacznie, dlatego też coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na to, by zamówić je dla swoich pracowników. Niektóre z projektów są niezwykle proste i nieskomplikowane, inne natomiast wyróżniają się dużym stopniem oryginalności.

Koszulka Werprint - Pan inżynier
Koszulka Werprint – Pan inżynier

Wysoka jakość wykonania podąża tutaj w parze z niskimi cenami (które dodatkowo maleją wówczas, kiedy zamówienie dotyczy bardzo dużej ilości t-shirtów). Wszystko wskazuje na to, że popularność tego typu znakowania i personalizowania będzie stale rosła. Pracownicy firm zatem mogą cieszyć się stylową i funkcjonalną odzieżą każdego dnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *