Prezent dla króla szos – koszulki dla kierowcy tira

Rate this post

Praca kierowcy zawodowego, który prowadzi wielką ciężarówkę to niełatwy kawałek chleba. To wiele dni spędzonych poza domem, mieszkanie w kabinie i presja czasu związana z terminami oraz tachografem. Polska to transportowa potęga w Europie, jeśli chodzi o transport kołowy, a nasi dzielni kierowcy słyną z rzetelności i twardych charakterów.Co ciekawe, dzisiaj to już nie tylko zawód lecz często sposób bycia, a nawet pasja. To zjawisko zasługuje na uwagę i oznaki szacunku, dlatego powstały całe serie specjalnych gadżetów tematycznych, w tym również koszulki dla kierowcy tira. Zyskują coraz większą popularność, bo tirowcy bardzo chętnie podkreślają, że należą do tej grupy zawodowej i z dumą to eksponują.

Królowie szos w wymownych koszulkach

Gabaryt tira, a tym samym inna skala zagrożeń na drodze, konieczność zwiększonej czujności oraz ilość i wartość przewożonych towarów, wszystko to sprawia, że to praca, która na laikach robi duże wrażenie. Jednak nie każdy się to do tego nadaje dlatego sami kierowcy wielkich ciężarówek czują się dość wyróżnieni. Choć jest to liczna, to jednak dość elitarna grupa i i jej członkowie bardzo lubią to podkreślać, najczęściej w sposób żartobliwy, ale też bardzo wymowny.

"Tylko w nocy używam swej mocy!" - Koszulki dla kierowcy tira Werprint
Koszulki „Tylko w nocy używam swej mocy!”

Ten klimat doskonale oddają koszulki dla kierowców tirów, które aż kipią branżowym humorem. Jedne teksty i grafiki traktują sprawę z dystansem, więc są to wzory przeznaczone dla tych, którzy lubią się śmiać również z samych siebie. Inne z kolei są lekko kąśliwe i takie wybierają kierowcy, którzy chcą innym troszkę utrzeć nosa, a zarazem podkreślić swoją rangę w społeczeństwie. Są też i takie, dzięki którym kierowca może wyrazić dumę ze swojego zawodu i pokazać wszystkim, jak ważna to misja i jak trudna rola do wypełnienia. Sporo jest również grafik, które pomijają w tym temacie kierowcę, ale podkreślają piękno wielkich ciężarówek.

Koszulka dla kierowcy tira – świetny pomysł na prezent

Każda okazja jest dobra, aby dać komuś miły prezent z przesłaniem. Mało tego, upominki warto dawać również zupełnie bez okazji, jako przejaw pozytywnych uczuć. Oczywiście nie chodzi o kosztowne prezenty, wystarczą drobne gesty w postaci jakiegoś ciekawego przedmiotu użytkowego, np. koszulki z nadrukiem tematycznym. Można nimi obdarowywać osoby z najbliższego otoczenia, znajomych z pracy albo po prostu siebie samego. Tak, siebie też warto wynagradzać i doceniać, to doskonale wpływa na dobry nastrój.

"Kierowca z zawodu, tata z zamiłowania" - Koszulki dla kierowcy tira Weprint
Koszulki „Kierowca z zawodu, tata z zamiłowania”

Koszulki dla kierowców tira to doskonały przykład takiego zastosowania. Jesteś szoferem wielkiego ciągnika, a nie masz firmowej odzieży roboczej? Sam sobie ją spraw, ale uwaga, ona wcale nie musi być nudna i zwykła. T-shirt, który będziesz wkładać w trasę musi być wysokiej jakości, solidny i wygodny. Czy przy okazji może być ciekawy albo zabawny? Pewnie, że może i koszulki dla tirowców są tego doskonałym przykładem. Wytrzymałe, dobrze sprawdzają się wielogodzinnych trasach, a przy okazji mają kapitalne grafiki. To obowiązkowy element służbowego ubioru szofera w pracy, ale prywatnie również sprawdza się doskonale.

Warto też przekonać innych kierowców, jeśli tworzycie załogę jednej firmy i wybrać jeden, wspólny wzór. To z pewnością wzmocni wasze relacje i poprawi humor wszystkim w zespole. Można także za pomocą zabawnych grafik tematycznych stworzyć rodzinny team kierowcy tira. Dostępne są warianty koszulek dla żon, córek czy synów tirowców. Wyobraź sobie wspólny spacer latem po parku w takich zespołowych koszulkach. Wzbudzicie zainteresowanie, szacunek i szerokie uśmiechy.

"Małe przechwałki dla chłopców z dużych samochodów" - Koszulki dla kierowcy tira Werprint
Koszulki „Małe przechwałki dla chłopców z dużych samochodów”

Koszulka dla kierowcy tira to doskonała towarzyszka podróży, manifest przywiązania do zawodu, wyraz uwielbienia wielkich ciągników i ich silnego charakteru. Jest to także sposób na pokazanie otoczeniu kawałka swojej osobowości. Taka mała koszulka, a mocy w niej tyle, co w wielkiej ciężarówce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *