Idealny prezent dla fanów jednośladów – Koszulki dla motocyklistów!

5/5 - (4 votes)

Każdy, kto jeździ motocyklem albo zna kogoś z taką motoryzacyjną pasją, wie, że oprócz maszyny dobrej jakości i techniki jazdy liczy się tutaj także wygląd jeźdźca. Oczywiście ubiór motocyklisty powinien przede wszystkim zabezpieczać go przed otarciami i lekkimi urazami, ale ta kwestia dotyczy raczej ubrań wierzchnich ora kasku. Natomiast to, co kierowca motocykla ma pod spodem, to już zupełnie inna sprawa. I właśnie tym się zajmiemy, koszulkami dla motocyklistów. Znamy się dobrze na tym zagadnieniu i wiemy, jakie powinny mieć atuty oraz jak powinny się prezentować.

Koszulka dla motocyklisty – jakość to ważna sprawa

Przy zakupie koszulki, która będzie solidnie testowana w terenie, trzeba się kierować nie tylko względami wizualnymi. To część ubioru, która będzie miała bezpośredni kontakt ze skórą, dlatego powinna być maksymalnie wygodna i wykonana w 100% z bawełny. Niejednokrotnie też zmierzy się z gorącem oraz wilgocią, a po każdej przejażdżce wyląduje w pralce, więc musi dodatkowo być trwała. Nie powinna się odkształcać i szybko tracić kolorów. Wydawać by się mogło, że to oczywiste, jednak nie wszystkie dostępne na rynku koszulki prezentują taką jakość. Może początkowo wyglądają atrakcyjnie, ale szybko okazuje się w praktyce, że zawodzą. Problem tkwi w materiale o niskiej gramaturze i niedbałym odszyciu produktu.

Koszulka "Easy Rider - To cały Ty!" - Koszulki dla motycyklistów
„Easy Rider – To cały Ty!”

Koszulki od Werprint to przede wszystkim porządny produkt, który kapitalnie sprawdza się podczas użytkowania. Dobrze znoszą użytkowanie w terenie i częste pranie. Nie odkształcają się i nie spierają, a dzięki temu grafika przez długi czas pozostaje tak samo efektowna, jak zaraz po zakupie. Na takim materiale dobrej jakości warto nanosić ciekawe grafiki, bo wiadomo, że właściciel będzie się nią długo cieszył. Dopiero wtedy nasza robota ma sens.

Wygląd koszulki – to także bardzo ważne!

Mając pewność, że nasze koszulki dla motocyklistów to produkt najwyższej jakości, możemy ze spokojem oferować wam warianty z przeróżnymi nadrukami. To ciekawe grafiki i teksty osadzone w motocyklowej tematyce. Śmieszne, zadziorne, czasem groźne, czasem z przesłaniem albo po prostu tematyczne.

Koszulka "Odrobina autoreklamy" - Koszulki dla motocyklistów
„Odrobina autoreklamy”

Wiemy, że motocykliści to nie monolit, dzielą się na mniej lub bardziej wyraźne grupy. To przede wszystkim podział na zwolenników ścigaczy oraz chopperów i cruiserów, których łączy miłość do jednośladów, ale dzieli podejście np. do wyglądu maszyny i samego kierowcy. W naszej ofercie jednak każdy znajdzie coś dla siebie, a i uniwersalnych wzorów jest całkiem sporo. Niezależnie jednak od opcji, nasze koszulki dla motocyklistów są ciekawe i mają pazura. Królują tu wizerunki motocykli, ale też rockowe grafiki przypominające tatuaże czy zadziorne teksty.

Obdaruj koszulką znajomego motocyklistę

Masz w swoim otoczeniu osobę, która kocha motocykle? Wykorzystaj to przy najbliższej okazji i spraw mu fajny prezent w postaci koszulki dla motocyklisty z ciekawym nadrukiem. To może być Dzień Ojca, urodziny albo jakiś inny, ważny dzień. Szeroki uśmiech adresata prezentu gwarantowany, bo nasze koszulki to podarunkowe „pewniaki”. Przecież każdy hobbysta kocha gadżety i ubrania z nadrukami w temacie swojej fascynacji, a motocykliści lubią je szczególnie. Każdy z nich powinien mieć kilka takich t-schirtów, bo przydają się nie tylko podczas podróży. To fajny element ubioru, który może robić furorę na imprezie.

Koszulka "Mina wesoła gdy są dwa koła" - Koszulki dla motocyklistów
„Mina wesoła gdy są dwa koła”

Jeśli jeździcie w grupie, można zamówić jednakowe koszulki dla wszystkich waszych motocyklistów i zrobić im miłą niespodziankę. Będziecie wyglądać jak drużyna, a to zawsze zbliża i pogłębia pozytywne relacje. Nasze grafiki motocyklowe mają taką moc. Koszulka dla motocyklisty z krwi i kości, która ma grafikę osadzoną w jego ukochanej tematyce, zawsze będzie dla niego ważna. Nawet po latach, kiedy już siłą rzeczy stanie sprana i podniszczona, on wciąż będzie ją zakładał pod motocyklową zbroję i ruszał przed siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *