Idealny pomysł na prezent świąteczny – Koszulki świąteczne

4.6/5 - (5 votes)

Gwiazdkowe prezenty potrafią spędzać sen z powiek. Nie dość, że trzeba najpierw przeprowadzić z bliskim dyskretny wywiad, żeby dowiedzieć się czego pragną, to potem trzeba jeszcze to wszystko znaleźć i zakupić. No i wydatki, przecież przygotowanie świąt sporo kosztuje, a zakup prezentów ma w tym spory udział. Nasza propozycja to koszulki świąteczne, które już jakiś czas temu przebojem wdarły się na rynek bożonarodzeniowych prezentów i wciąż zyskują coraz większą popularność.Oczywiście wszystkie pieniądze są warte tej atmosfery i uśmiechów, ale czemu wciąż myślimy, że tu naprawdę chodzi o pieniądze? Przecież przede wszystkim chodzi o pamięć oraz ciekawy pomysł. I właśnie w tym chcemy wam pomóc, żebyście przełamali gwiazdkowe stereotypy.

Prezent nie musi być drogi – niech będzie zabawny!

Święta to czas, kiedy lubimy się spotykać, wspólnie biesiadować, żartować, śpiewać, zajadać smakołyki i robić milion fajnych rzeczy. Wszystko wydaje się jakby ładniejsze, cieplejsze i milsze. Ten klimat buduje także tradycja wręczania prezentów gwiazdkowych, z których cieszą się przecież nie tylko dzieci. W święta w każdym z nas budzi się wewnętrzne dziecko, które lubi niespodzianki i podarunki. Wychodząc naprzeciw temu klimatowi warto zadbać, aby owe prezenty wywoływały u wszystkich eksplozję pozytywnej energii i śmiechu. To nie muszą być drogocenne przedmioty, jak biżuteria, drogie perfumy z górnej półki czy ekskluzywna galanteria. To mogą być drobne upominki, ale takie, które pozostają w pamięci na lata.

"A mój list dotarł?" Koszulki świąteczne
„A mój list dotarł?” Koszulka Weprint

Takie właśnie są koszulki świąteczne. Nie kosztują dużo, za to niosą ze sobą ogromny ładunek radości. Zabawne, świąteczne grafiki są skuteczne nawet wtedy, kiedy z jakiegoś powodu atmosfera przy świątecznym stole jest nieco zawiesista. Koszulki z zabawnymi, świątecznymi grafikami i tekstami mają moc rozweselania i rozbrajania. Są po prostu idealnym patentem na radosne, udane święta.

Dla kogo można kupić koszulkę świąteczną?

Istnieją takie prezenty, które są neutralne i uniwersalne. Takie właśnie są koszulki świąteczne z nadrukami. Można je wręczać na długo przed świętami albo już na samą Gwiazdkę. Niektórzy obdarowują nimi rodzinę kilka lat pod rząd, pewnie dlatego, że jest wiele kapitalnych wzorów, które warto mieć. Jeśli jednak zastanawiasz się, czy każdemu wypada wręczyć na święta taki t-shitr, to śpieszymy wyjaśnić, że tak. I każdy będzie miał uśmiech na twarzy. W świąteczną koszulkę chętnie wskoczy i babcia i młodszy brat. Nie ważne, ciocia z Ameryki czy nowy narzeczony siostry, wszyscy ucieszą się z tego prezentu. Ważne jednak, aby dopasować wzór lub tekst na koszulce do wieku lub charakteru adresata prezentu. Niektóre z grafik są lekko kąśliwe, rubaszne lub odrobinkę niecenzuralne, więc wybieraj z głową, aby nikogo nie urazić. W końcu to święta, a zabawny prezent ma wyłącznie poprawiać nastroje.

"Niech pada śnieg" Koszulki świąteczne
„Niech pada śnieg” Koszulka Werprint

Koszulki świąteczne można także wręczyć znajomym w pracy albo wieloletnim przyjaciołom, z którymi nie będzie okazji spotkać się podczas świąt. Mało tego, uniwersalność tych t-shirtów sprawia, że można takim prezentem obdarować sąsiada albo wręczyć go swojej kosmetyczce lub pani ze sklepu, która zawsze odkłada ci twoją ulubioną drożdżówkę. To niezobowiązujący, a bardzo miły gest.

Koszulki świąteczne dla całej rodziny

Jednakowe koszulki mają zawsze zawodnicy jednej drużyny, ekipy firmowe, zespoły muzyczne, formacje mundurowe itd. Dlaczego? Po pierwsze wygląda to schludnie, nikogo nie wyróżnia, a i nazwa zespołu czy drużyny sama ładnie się promuje. Ale jest jeszcze jedna zaleta, którą warto wykorzystać w święta. Jednakowe koszulki świąteczne sprawiają, że ludzie się ze sobą integrują. Powstają bliższe relacje, bo wszyscy czują, że chodzi o jakąś wspólną ważną sprawę czy ideę.

"Ho ho ho" Koszulki świąteczne
„Ho ho ho” Koszulka Werprint

Może więc warto kupić wszystkim pod choinkę jednakowe koszulki ze świątecznymi nadrukami? Niech będą zabawne, mogą mieć jakieś rodzinne hasło albo detal, który wszyscy skojarzą. Jeśli namówisz wszystkich do założenia t-shirtów podczas kolacji, szybko okaże się, że świetny nastrój do kolędowania, biesiadowania, żartowania i po prostu bycia ze sobą wytworzył się sam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *