Koszulki dla hydraulika – idealny pomysł na prezent dla majstra

4.3/5 - (7 votes)

Każdy zawód jest potrzebny i godny szacunku, ale jest kilka takich fachów, które wyjątkowo skupiają na sobie naszą uwagę. Taki na przykład hydraulik, fach bardzo przydatny społecznie, a prawdziwe spece są obecnie na wagę złota. Przecież ktoś musi zakładać w budynkach instalacje wodne, a potem usuwać awarie i przeprowadzać ich remonty. Jednak nie wiedzieć kiedy, wokół zawodu hydraulika narosło wiele anegdot i żartów.

Może to za sprawą filmów, które przez lata kreowały obraz tych fachowców, a może dzięki ich reputacji na zagranicznych rynkach pracy? Nie wiadomo, ale ten klimat sprawił, że doczekali się swojej kategorii w kolekcji koszulek z nadrukami. Nasze koszulki dla hydraulika rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, bo nadają się zarówno dla profesjonalnych, jak i domorosłych fachowców w tej dziedzinie.

Zwykła koszulka z niezwykłą grafiką

Koszulki bawełniane już dawno weszły na stałe do naszych zestawów odzieżowych. Każdy ma je w szafie i używa z różną częstotliwością. Panowie stosują je zdecydowanie częściej, zwłaszcza ci, których nie obowiązuje w pracy strój oficjalny. I tu wracamy do naszego hydraulika, który potrzebuje takiego t-shirtu codziennie, przy czym ważne, aby był on wysokiej jakości. Koszulki dla hydraulików muszą być wykonane w 100% z bawełny i to bardzo dobrej jakości. Powinny być wygodne i nie krępować ruchów, a do tego dobrze znosić częste pranie i nie deformować się.

Koszulka "Mała autoreklama nie zaszkodzi" - Koszulki dla hydraulika
„Mała autoreklama nie zaszkodzi”

Kiedy już mamy taką solidną bazę, można także zadbać o walory estetyczne t-shirtu. Bo czy sama jakość to wszystko? Oczywiście, że nie. Koszulka powinna być również wizytówką hydraulika, oczywiście pozytywną. W ofercie Werprint znajdziecie specjalną, oddzielną kategorię z takimi koszulkami i grafikami dedykowanymi właśnie specom od hydrauliki. Podkreślają ważność tego zawodu, ale z przymrużeniem oka i dużą dozą humoru. Niektóre są lekko kąśliwe dla klientów, inne podkreślają dostęp hydraulików do zawodowej wiedzy tajemnej, a jeszcze inne pełne są dwuznacznych podtekstów. Są też zupełnie neutralne i po prostu zabawne. Z tak szerokiej oferty każdy spec wybierze coś dla siebie, a każdy klient znajdzie coś dla swojego hydraulika.

Koszulka "Gra słów na temat hydraulika" - Koszulki dla hydraulika
„Gra słów na temat hydraulika”

Szukasz prezentu dla majstra? – koszulka dla hydraulika

Kiedy fachowiec skończy wykonanie nowej instalacji wodnej albo usunie poważną awarię, następuje moment rozliczenia. Oczywiście w większości wypadków wtedy wasze drogi się rozchodzą, ale można po sobie zostawić miłe wrażenie i sprawić, że następnym razem fachowiec od rurek wodnych da np. zniżkę na usługę albo wygospodaruje szybszy termin na naprawę. Wystarczy zdobyć się na mały gest, czyli przejrzeć koszulki dla hydraulika na Werprint i wybrać jedną z nich. Potem ładnie zapakować, a przy rozliczeniu wręczyć fachowcowi ten mały upominek. Na pewno będzie miło zaskoczony i uśmiechnie się pod wąsem. Może nawet da mały rabacik przy rozliczeniu? A nawet jeśli nie, warto robić takie drobne, miłe gesty, bo życie staje się wtedy przyjemniejsze.

Koszulka "Idealna koszulka do pracy" - Koszulki dla hydraulika
„Idealna koszulka do pracy”

Ten sposób polecamy także w innym wariancie. Jeśli masz członka rodziny, znajomego lub sąsiada, który wyratował cię z wodnej opresji i usunął awarię, także możesz wybrać dla niego prezent spośród zabawnych koszulek dla hydraulika. Tym bardziej jest to wskazane, jeśli pomoc przy naprawie instalacji wodnej wykonał nieodpłatnie, po prostu z dobrego serca i życzliwości. Wtedy wypada odwdzięczyć się i to niekoniecznie standardową flaszką. Taka koszulka zrobi na pewno większe wrażenie i sprawi, że przy kolejnej okazji również uzyskasz fachową, techniczną pomoc.

Koszulki dla hydraulików w prezencie dla majstra to małe i miłe gesty, które zmieniają świat. Przypominamy sobie, że warto być serdecznym i doceniać innych. A zabawne grafiki po prostu poprawiają humor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *