Pomysłowe upominki na zakończenie roku szkolnego – Koszulki dla nauczyciela

Rate this post

Kiedy zbliża się koniec roku szkolnego i uczniowie czują już powiew zbliżających się wakacji. Pozostaje jeszcze dobrze zakończyć ten czas i odpowiednio pożegnać się ze szkołą. Nie zapominajmy również o nauczycielach! Te pożegnania mają różnorodny charakter, bo czasami żegnamy się tylko na dwa miesiące, a czasami, kończąc pewien etap edukacji, już na dobre. Niezależnie jednak od klimatu tej chwili, zawsze pożegnaniom z nauczycielami towarzyszą podziękowania, kwiaty i prezenty. Zwykle uczniowie skupiają się na wychowawcy i robią składki na spektakularny upominek. Warto też pamiętać o innych pedagogach i wręczyć im na zakończenie ciekawy, drobny podarek. Nasza propozycja to koszulki dla nauczyciela, które poprawiają humor, wywołują śmiech, a czasami skutecznie wzruszają.

Grafiki tematyczne i uniwersalne

Nie będzie chyba żadnym zaskoczeniem, że w naszej ofercie znajdziecie wzory koszulek dla nauczycieli, które są przypisane konkretnym przedmiotom nauczania. Każdy przedmiot ma swoją specyfikę i czasami konkretne żarty pasują wyłącznie do tej tematyki. Skrzętnie je wykorzystaliśmy, aby powstała ciekawa i zabawna propozycja graficzna. Szukajcie więc odpowiednich grafik w naszej ofercie i zamawiajcie koszulki dla nauczyciela dedykowane dziedzinie, w której jest wyspecjalizowany. To z pewnością przyniesie ciekawy efekt, także ten emocjonalny.

Koszulka "Omylny autorytet" - Koszulki dla nauczyciela
„Omylny autorytet”

Oczywiście można także poprzestać na tekstach, które dotyczą ogólnie szkoły, nauczania i skomplikowanych relacji między uczniami i pedagogami. Takich wzorów jest cała masa, są śmieszne, czasami lekko kąśliwe, a niekiedy mocno wzruszające. Dzięki temu możecie dopasować przekaz takiego prezentu do osobowości osoby, którą chcecie obdarować.

Personalizacja to fajna sprawa

Pomimo, że nasza oferta koszulek dla nauczyciela jest spora, może się zdarzyć, że jednak nie znajdziecie niczego właściwego. Mało tego, często macie swoje pomysły na taki nadruk i szukacie możliwości przeniesienia ich na koszulki. U nas znajdziecie taką opcję czyli możliwość spersonalizowania prezentu dla ulubionego pedagoga. Można wpisywać własne teksty w kreatorze dostępnym na stronie, wybierać krój i kolor czcionki. Można również przysyłać gotowy plik z grafiką.

Koszulka "Ja nie pytam, rozumiem" - Koszulki dla nauczyciela
„Ja nie pytam, rozumiem”

Ciekawym pomysłem jest także nadruk ze zdjęciem, np. grupową fotką całej waszej klasy i opatrzenie go wybranym tekstem. W tej opcji pamiętać należy, żeby fotka była dobrej jakości, bo to pozwoli na wykonanie naprawdę ładnej koszulki dla nauczyciela.

Koszulki dla nauczyciela – mały poradnik

Bawełniana koszulka to dzisiaj absolutne „must have” i każdy ma w swojej szafie przynajmniej kilka sztuk. Jednak jakiś czas temu okazało się, że zwykły t-shirt to także świetna powierzchnia na reklamę, ciekawą grafikę albo słowny przekaz. I tak z czasem powstały koszulki z nadrukami na przeróżne okazje albo zupełnie bez okazji, ale za to z ważnym lub zabawnym przesłaniem. Dzięki temu nurtowi możemy dziś zaproponować wam ten wyjątkowy prezent na zakończenie roku szkolnego czyli koszulkę dla nauczyciela.

Wiemy jednak, że słowo ma wielką siłę rażenia, dlatego mamy dla was kilka rad, które pomogą uniknąć kłopotliwych sytuacji i gaf. Wiadomo przecież, że uczniowie chcą po sobie pozostawić dobre wrażenie, a wręczanie podarunku nie powinno sprawić nikomu przykrości. Warto więc gruntownie przemyśleć tekst na koszulce i dopasować go do osobowości adresata prezentu. Jeśli to osoba o dużym poczuciu humoru i sporej dawce luzu, żart na grafice może być rubaszny, a nawet lekko kąśliwy. Jednak nie każdy nauczyciel to zrozumie. Wtedy warto postawić na coś, co jest po prostu miłe i wesołe, zupełnie bez podtekstów.

Koszulka "Ostoja spokoju" - Koszulki dla nauczyciela
„Ostoja spokoju”

Wielu pedagogów to osoby bardzo zasadnicze i zupełnie pozbawione wspomnianego luzu, a także często w dość zaawansowanym wieku. W takich przypadkach, pomimo waszych szczerych intencji, żart na koszulce może zostać źle odebrany i spowodować negatywne reakcje. Jeśli spodziewacie się takiego efektu, wtedy najlepszym wyjściem jest po prostu zamówienia koszulki ze zdjęciem waszej klasy wraz z jej oznaczeniem, datą i nazwą szkoły. To zawsze będzie miła pamiątka, nawet jeśli nauczyciel nigdy takiej koszulki na siebie nie założy.

Koszulki dla nauczycieli mają w zasadzie same zalety. To niedrogi, ciekawy i bardzo kreatywny prezent na zakończenie roku, który pozwala na zbudowanie dobrego wizerunku i pozostawienie po sobie miłych wspomnień w szkole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *