Idealny upominek na Dzień Matki – koszulki dla Mamy

4.2/5 - (6 votes)

Każdego roku nadchodzi okazja, żeby docenić nasze drogie, kochane mamy i podziękować im za miłość, cierpliwość, empatię, pomoc w życiowych trudnościach oraz dobre rady. Oczywiście, należy to robić częściej, może nawet codziennie, ale Dzień Matki pozwala na przekazanie tego w sposób szczególny i uroczysty. Żeby jednak nadać temu świętu odpowiednią rangę, ważna jest cała oprawa, duża dawka uczuć i oczywiście jakiś fajny prezent. Z tej okazji nie kupuje się zwykle kosztownych podarunków, a jedynie drobiazgi, jednak zawsze powinno to być coś niebanalnego. Co powiecie na specjalne koszulki dla mamy z nadrukiem? Nie kosztują wiele, a ładunek emocjonalny, który niosą jest wielkiego kalibru.

Prezent idealny – praktyczny i uczuciowy

Niewiele jest takich przedmiotów, które mogą się wpisać w tą konwencję. Zazwyczaj, jeśli coś jest bardzo praktyczne, to jednak bywa całkiem odarte z emocji. A koszulki potrafią połączyć te dwa aspekty w sposób idealny. To z jednej strony modny i bardzo przydatny element garderoby, zwłaszcza jeśli kupimy koszulkę wykonaną z bawełny bardzo dobrej jakości. Można ją ubierać w przeróżnych sytuacjach, nie tylko związanych z uprawianiem sportu. Dzisiaj t-shirty to obowiązkowy element wielu miejskich, codziennych stylizacji, a bywa nawet łączony z nieco bardziej eleganckimi strojami.

Koszulka "Moja mama - Najlepsza!" - Koszulki dla mamy
Moja mama – Najlepsza!

Z drugiej strony to doskonała, solidnych rozmiarów powierzchnia, którą można wykorzystać na wartościowy przekaz graficzny. Kiedyś zaczęło się to od zamieszczania reklam na t-shirtach, co zresztą jest nadal szeroko praktykowane. Natomiast z czasem okazało się, że chętnie za pomocą koszulki z nadrukiem przekazujemy swoje uczucia, poglądy albo rozsiewamy po prostu poczucie humoru. Dlatego też koszulka dla mamy będzie zarazem modowym detalem, jak i wzruszającym albo rozśmieszającym przekazem od syna lub córki.

Wybieramy koszulkę dla mamy

Wybór prezentu na pewno wymaga chwili zastanowienia, zwłaszcza przeznaczonego dla ukochanej mamy. Chcemy przecież zobaczyć na jej twarzy uśmiech, a może nawet łezkę wzruszenia. Postaramy się wam ułatwić tą czynność i podpowiedzieć kilka ważnych kryteriów, według których należy dobrać grafikę na koszulce dla mamy.

Wiek. W ofercie Werprint znajdziecie tak duży wybór wzorów, że z pewnością dobierzecie prezent dla osoby w każdym wieku. Ale uwaga, tu przede wszystkim chodzi o wiek mentalny, a nie fizyczny. Znasz swoją mamę i wiesz jakie ma usposobienie. Wiesz także czy jest młoda duchem i tym kieruj się przede wszystkim wybierając grafikę.

Koszulka "Szczęśliwego dnia mamy!" - Koszulki dla mamy
„Szczęśliwego dnia mamy!”
  • Poczucie humoru. Wśród dostępnych wzorów znajdziesz wiele zabawnych wariantów. Bywają rubaszne, czasami nieco kąśliwe, a nawet zadziorne. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić. Jeśli wybierzesz żart, którego mama nie zrozumie, możesz ją urazić.
  • Upodobania, hobby. Każde dziecko wie, co najbardziej lubi jego matka. Może ma jakieś szczególne hobby, może kocha motoryzację albo rockową muzykę. A może po prostu kocha gotować? Przeszukaj naszą ofertę koszulek z nadrukami we wszystkich kategoriach, a na pewno coś znajdziesz.
  • Styl. Nie bez znaczenia jest to, jakie podejście do mody ma twoja mama. Jeśli śledzi aktualne trendy i lubi być ubrana zgodnie z nimi, lepiej wybieraj koszulki z najmodniejszymi printami czy symbolami graficznymi. To znaczy, możesz jej kupić specjalną koszulkę dla mamy z miłosnym wyznaniem, która ją wzruszy, ale kup też drugą, która będzie pasować do trendy stylizacji.

Kierując się tymi kryteriami na pewno łatwiej będzie wybrać właściwy wzór. Możesz także opracować własny projekt, przesłać plik i zamówić mamie koszulkę spersonalizowaną. Dobrze sprawdzają się rodzinne zdjęcia, grafiki z imieniem mamy albo autorskie teksty podziękowań oraz życzeń.

Koszulka "Bo ja kocham cię mamo!" - Koszulki dla mamy
„Bo ja kocham cię mamo!”

To kilka naprowadzających rad, ale najważniejsza jest poza katalogiem. Wybierając koszulkę dla mamy po prostu kieruj się sercem i intuicją, a na pewno prezent będzie trafiony. Matki zawsze wyczuwają dobre intencje, a prezenty kupione „na odczepnego” wyczuwają bez pudła. Sam widok szczęśliwej mamy to bezcenne chwile, a można to osiągnąć za pomocą niepozornego tshirtu z odpowiednim nadrukiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *