Idealny prezent dla typowego Janusza – Koszulki śmieszne

Rate this post

Dzisiaj już nikt nie wie, skąd wziął się nasz narodowy Janusz. Może powstał w jakimś kabarecie, może w internecie? To w sumie nieistotne, ważne, że wokół niego narosło już tyle żartów, zabawnym sytuacji i legend, że stał się postacią kultową w naszym kraju. To obecnie ikona polskiego humoru, ale przede wszystkim sposób wyśmiewania naszych wad narodowych. Jedni się z Januszem utożsamiają, inni go nie znoszą i zwalczają jego objawy jak tylko mogą, ale wszyscy wiedzą o kogo chodzi. O dziwnego i w śmieszny sposób kompromitującego nas gościa w rozciągniętym podkoszulku, w sandałach ze skarpetami, z wiecznymi pretensjami, słabą kulturą osobistą i wielkimi roszczeniami o wszystko. O postać, która zdobi koszulki śmieszne Werprint i pozwala na umiejętne oswajanie naszych narodowych wad, a przy okazji często bawi do łez.

Śmiej się z siebie samego

Odkąd w naszej przestrzeni zagościł przysłowiowy Janusz, powstała ogólnonarodowa dyskusja na temat tego, czy Polacy potrafią śmiać się z siebie samych? Okazuje się, że na ogół brakuje nam zdrowego dystansu do swoich wad oraz do wadliwych zachowań innych osób. Swoje wady skrzętnie ukrywamy, zamiast zyskiwać ich świadomość i zwyczajnie pracować nad zmianą niektórych zachowań. Natomiast u innych zauważamy wady i chętnie je piętnujemy, a każde zachowanie niezgodne z przyjętymi normami zawsze głośno krytykujemy.

Koszulka "Grunt to efektywne negocjacje" - Koszulki śmieszne
„Grunt to efektywne negocjacje”

Koszulki śmieszne Werprint, które pokazują Janusza w różnych sytuacjach i podkreślają ich pikanterię i jednocześnie pozwalają złapać do nich zdrowy dystans można nazwać swoistą terapią narodową poprzez humor. Bo tak naprawdę każdy z nas ma w sobie choćby odrobinę takiego Janusza albo jego towarzyszki, Grażyny. Jeśli się dobrze zastanowić, każdemu zdarzyło się przynajmniej kilka razy w życiu popełnić jakąś gafę słowną, niestosownie ubrać albo zachować.

Warto więc porzucić kreowanie swojego wizerunku na idealny i zaprzestać naśmiewania się z innych. Wrzuć na luz, nabierz do siebie dystansu i zacznij śmiać się z drobnych niedociągnięć, zarówno swoich, jak i innych ludzi. Ubierz koszulkę ze śmieszną grafiką o Januszu i wyjdź w niej na spacer, a może poczujesz jak zrzucasz skorupę i pojawia się mentalna wolność.

Koszulki śmieszne Werprint na prezent

Jeśli już udało ci się przełamać swój opór i wyjść ze sztywno ustalonych ram wizerunkowych, to znak, że noszenie koszulki z januszową grafiką nie stanowi dla ciebie problemu. Teraz można pójść o krok dalej i przekonać innych do tego kroku. Kto wie, może w ten sposób przyczynisz się do poprawy naszego narodowego poczucia humoru i zmniejszenia społecznej hipokryzji?

Koszulka "Bo Janusz po prostu lubi mieć dużo" - Koszulki śmieszne
„Bo Janusz po prostu lubi mieć dużo”

Koszulki śmieszne Werprint, w tym także wzory z Januszem, to doskonały patent na prezent. Mogą być podarunkiem zasadniczym albo dodatkiem zamiast kwiatów czy zwyczajowej flaszki. Pasują na urodziny, imieniny, Dzień Ojca, gwiazdkę itd. Koszulki nie są drogie, a jednocześnie wykonane są z bawełny wysokiej jakości. Śmieszna grafika to dodatkowo idealny sposób na poprawę humoru nawet w pochmurny dzień.

Trzeba jednak wykazać się dużym wyczuciem, bowiem nie każdemu może spodobać się taki prezent. Osoby w bardzo zaawansowanym wieku mogą zupełnie nie zrozumieć tego żartu, więc wizerunek Janusza nie wzbudzi entuzjazmu. Warto też kierować się intuicją i nie wręczać takich t-schirtów tam, gdzie na pewno nie trafią na podatny grunt. Przecież prezentów nie daje się po to, żeby zrobić komuś przykrość albo go zezłościć.

Koszulka "Wspomnień czar Janusza" - Koszulki śmieszne
„Wspomnień czar Janusza”

Oczywiście, są też sytuacje, kiedy nie potrafimy komuś otwarcie wytknąć jego wad albo zachowań, które wszystkich wprawiają w zakłopotanie. I tedy koszulki śmieszne Werprint z januszowymi grafikami mogą sprawnie wyręczyć w takiej komunikacji. A to, czy adresat zrozumie t aluzję, to już zupełnie inna sprawa.

Koszulki z żartami o Januszu to śmieszne gadżety z przesłaniem. W tej kategorii umieszczone są grafiki, które bawią, a jednocześnie uruchamiają w nas pewnego rodzaju refleksję. Przecież warto mieć zdrowy dystans do wielu spraw. Do siebie również.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *