Podaruj swojemu tacie spersonalizowany prezent – Koszulki na dzień taty

4.4/5 - (8 votes)

Są takie okazje, kiedy szukasz wyjątkowego prezentu. Nie zegarka, nie wiertarki, nie butelki alkoholu ani żadnych banalnych podarunków, ale czegoś, co będzie nietuzinkowe, a przy okazji niezbyt kosztowne. Dlaczego takie kryteria? Bo to prezent dla taty z okazji, która sprzyja prezentom niezobowiązującym, niskobudżetowym, ale z przekazem i od serca. Na ten dzień najlepiej nadają się koszulki na dzień taty, które mają wszystkie wymienione cechy. Zdziwisz się, jak wiele grafik i tekstów czeka w ofercie. Każdy tutaj dopasuje coś na specjalną okazję dla swojego taty.

Koszulki na dzień taty – uczuciowe

To czasami bywa trudne. Jak powiedzieć tacie wszystkie te słowa, która mamy na końcu języka, ale nie umiemy ich wymówić. Że jest kochany, najlepszy, że świetnie gotuje, że dobrze wygląda i że słucha najlepiej na świecie, a potem rozwiązuje wszystkie problemy wręcz błyskawicznie. Można wyliczać bez końca, ale jeśli masz z tym problem i nie umiesz tego wyrazić werbalnie, zajrzyj do oferty Werprint i wybierz koszulkę na dzień taty, która cię z tego wyręczy. Efekty gwarantowane, wszystkim ojcom kręci się łza w oku po otrzymaniu takiego prezentu. Niektórzy ocierają ją skrycie, sądząc, że muszą trzymać fason, a inni ryczą jak bobry. Niezależnie od wybranego wariantu rekacji, uczuciowy przekaz dociera zawsze z wielką mocą. Nasze koszulki pomagają w ten sposób budować i pielęgnować dobre, rodzinne relacje, a wszystkim zablokowanym i introwertycznym ułatwiają komunikację uczuciową.

Koszulka "Tato jesteś królem" - Koszulki na dzień taty
Koszulka „Tato jesteś królem”

Koszulki na dzień taty – na wesoło

Jeśli twój tata wie, ile dla ciebie znaczy, bo na bieżąco słyszy od ciebie takie wyznania i sporą dozę komplementów, nie musisz wybierać koszulki z uczuciowym tekstem. Przeszukaj więc kategorię z koszulkami na wesoło. Czeka tu cała masa bardzo zabawnych grafik okraszonych śmiesznymi tekstami. Te wzory nie rozczulają, one wywołują reakcje od lekkiego uśmieszku pod ojcowskim nosem aż do napadów niepohamowanego rechotu.
Ważna uwaga, dopasuj tekst do poczucia humoru swojego taty. Wiadomo, nie każdy lubi rubaszne żarty, nie każdy je także rozumie. Znasz go, więc na pewno wiesz co zrobić. Wiadomo, w dniu jego święta powinno być miło, wesoło, ewentualnie uczuciowo, ale w pozytywnym znaczeniu. Nie ma problemu, oferta jest szeroka, więc na pewno coś dopasujesz.

Koszulka "Tata za dnia, gracz w nocy" - Koszulki na dzień taty
Koszulka „Tata za dnia, gracz w nocy”

Koszulki na dzień taty – rodzinne

Jeśli nie poszukujesz koszulki z przekazem czuciowym, ani takiej, która rozśmiesza, możesz przejrzeć inną kategorię naszych propozycji. To koszulki rodzinne, które można mocno spersonalizować. Do wyboru są grafiki rysunkowe, gdzie można w zabawny sposób pokazać każdego członka rodziny i podpisać go imieniem. Inna opcja to zamawianie koszulki na dzień taty ze zdjęciami rodzinnymi. Wystarczy przysłać plik z fotkami, pamiętając przy tym, że muszą być wysokiej jakości. Zdjęcia o słabej rozdzielczości nie będą dobrze wyglądały na koszulce. To może być jedno zdjęcie z twoją twarzą albo kolarz złożony z fotek rodzinnych. Powstanie koszulka maksymalnie osobista, którą każdy tata będzie nosił z dumą.

Koszulka "Najlepszy tata na świecie" - Koszulki na dzień taty
Koszulka „Najlepszy tata na świecie”

Koszulki spersonalizowane

Oprócz zdjęć rodziny, które same w sobie stanowią naturalną personalizację, praktycznie wszystkim naszym grafikom można nadać osobistego charakteru. Podczas konfigurowania swojego zamówienia korzystacie z kreatora wyboru, gdzie można podać imię taty, innych członków rodziny albo nawet wpisać całą treść swojego autorstwa. Mogą to być życzenia, wyznania albo po prostu nazwa okazji i data. Być może powstanie z tego taka rodzinna, coroczna tradycja, a tata stanie się kolekcjonerem koszulek z grafikami i tekstami.

Koszulka na dzień taty to prezent, który nie zrujnuje twojej kieszeni, nawet jeśli jesteś jeszcze nastolatkiem, ale za to będzie wspominany latami. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni wzór, a kiedy nadejdzie pora wręczyć swojemu tacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *