Obdaruj swoją mamę niebanalnym prezentem – Koszulki dla mamy

4.7/5 - (6 votes)

Jak co roku, kiedy zbliża się Dzień Matki, zaczynamy szukać pomysłów na prezent dla swoich rodzicielek. W głowie lekki chaos, bo mama już posiada całą masę przeróżnych bibelotów, galanterii skórzanej i innych dodatków modowych, akcesoriów kuchennych i rozmaitych, drobnych rzeczy, które doskonale pasowały do tej okazji. Co kupić w tym roku? Jedno jest pewne, fajnie byłoby mamę rozśmieszyć albo nawet wzruszyć. Mamy dla ciebie ciekawą propozycję – koszulki dla mamy, które potrafią wywoływać uśmiech albo łzy wzruszenia.

Grafiki z miłym przekazem

Dzień Matki to specyficzne święto, bo przeznaczone dla mam, które w życiu wielu z nas są najważniejsze. Nieważne czy widujemy się z nią codziennie, czy też z różnych względów kontakt jest o wiele rzadszy, mama zawsze jest bliska sercu. I nieważne, ile mamy lat, darzymy ją całą paletą ciepłych uczuć. A kiedy nadarza się okazja, staramy się to wyrażać na wszelkie możliwe sposoby.

Koszulka "Miłość do mamy bez granic!" - Koszulki dla mamy
Koszulka „Miłość do mamy bez granic!”

Taką możliwość dają nasze koszulki dla mamy ze specjalnymi nadrukami. Niosą uczuciowy przekaz, pozwalają wyrazić to, co być może czasami ciężko wypowiedzieć, ale także bywają zabawne. Można je podzielić na trzy grupy.

  • Wyznania. Tak to już jest, że nie każdy ma łatwość wyrażania uczuć innym osobom, nawet jeśli adresatem jest mama. Okazuje się, że dla wielu słowo „kocham” jest bardzo trudne do wypowiedzenia. Wtedy można skorzystać ze sprytnego sposobu i wybrać jedną z grafik, które zawierają takie wyznanie. To zresztą najliczniejsza grupa wzorów w te kategorii. Mama na pewno zrozumie, dlaczego przekaz jest w takiej formie, przecież ona najlepiej zna swoje dziecko.
  • Podziękowania. Każdej mamie na pewno należą się podziękowania za jej starania. Za pomoc, za cierpliwość, za dobre rady, za dbanie o przeróżne aspekty życia rodzinnego itd. Koszulki z nadrukami, które załatwią za ciebie tą sprawę to z pewnością dobry pomysł na prezent dla mamy.
  • Na wesoło. Jeśli na co dzień masz ze swoją mamą ciepłą relację i nie ma między wami niedopowiedzianych uczuć, być może nie potrzebujesz koszulki, która ją rozczuli. W takim przypadku przejrzyj grupę grafik z zabawnymi tekstami i rysunkami. Oczywiście, należy dopasować żart do poczucia humoru adresatki prezentu, ale wybór jest tak duży, że z pewnością wybierzesz odpowiedni nadruk.
Koszulka "Potrzebny odpoczynek" - Koszulki dla mamy
Koszulka „Potrzebny odpoczynek”

Całoroczne, uniwersalne koszulki dla mamy

Są wśród nas minimaliści w zakresie wyrażania uczuć, budowania ciepłych relacji i okazywania miłych gestów. W tym przypadku dobrze, że mamy Dzień Matki, bo przynajmniej raz w roku wykazują się inicjatywą i pojawiają u swoich mam z życzeniami i podarunkami. Na tą okazję przygotowaliśmy więc niebanalne prezenty w postaci koszulek z nadrukami dedykowanymi specjalnie dla mam, ale to także kategoria wzorów, która jest dostępna przez cały rok.

Jeśli chcesz zrobić przyjemność swojej mamie, wręcz jej taki t-shirt np. jako dodatek do prezentu głównego na urodziny, zamiast kwiatów. Koszulka mamę wzruszy albo rozśmieszy, a przydatna będzie bardzo długo. To prezent uroczy, ale także praktyczny.

Koszulka "Stara prawda zawsze na czasie" - Koszulki dla mamy
Koszulka „Stara prawda zawsze na czasie”

Ale nasze koszulki dla mamy to także fajny prezent, który można wręczyć zupełnie bez okazji. Może się nawet okazać, że taki nagły podarunek z przekazem, wręczony w zwykły dzień, zrobi na mamie jeszcze większe wrażenie. Będzie dla niej dowodem waszej bliskiej relacji i na pewno ją rozczuli. A jeśli dostanie koszulkę z deklaracją, że jest najlepsza na świecie to z pewnością będzie ją nosić bardzo często i z wielką dumą.

Koszulki z nadrukami specjalnie dla mam mogą też posłużyć jako prezenty w innych okolicznościach. Można np. kupić jednakowe koszulki dla wszystkich mam przedszkolaków z jednej grupy. Maluchy wręczą je po przedstawieniu z okazji Dnia Matki i w niejednym maminym oku zakręci się łza wzruszenia. Można zamówić także jednakowe koszulki dla mam na wycieczkę integracyjną albo na imprezę charytatywną, w której będą brały udział.

Trudno jest wybrać prezent dla bliskiej osoby, który wywoła określone, ciepłe uczucia i będzie jednocześnie przydatny. Jednak nie musisz się już o to martwić, jeśli szukasz prezentu dla mamy. Na Dzień Matki, na jej urodziny albo zupełnie bez okazji, koszulki dla mamy z ciekawymi nadrukami to będzie zawsze strzał w dziesiątkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *