Ciekawe propozycje koszulek na lato – Koszulki śmieszne

4.3/5 - (7 votes)

Kiedy robi się cieplej i coraz więcej mamy promieni słonecznej, jakoś od razu automatycznie mamy ochotę na zakup nowej odzieży. I to nieprawda, że zjawisko dotyczy włącznie damskiej części społeczeństwa. W każdego wstępuje nowa, świeża energia. Chcemy sobie poprawić nastrój po tych ponurych i zimnych miesiącach, a najlepiej do tego nadają się koszulki śmieszne, które wywołują niewymuszone uśmiechy na twarzach.

Lato? Czas na koszulki śmieszne i modne!

Nie ma lepszej pory na zakup nowych koszulek niż wiosna i lato. Wtedy nie nakrywamy ich żadnymi kurtkami i dzięki temu można je wyeksponować, a otoczeniu pokazać swój styl w pełnej odsłonie. Dlatego też Werprint na tą porę roku zawsze przygotowuje szerszą ofertę takich t-shirtów. Pojawiają się nowe, zabawne grafiki, z żartami na czasie i letnią lekkością. Wybór jest spory, ale spróbujemy podzielić wzory na kategorie, aby nieco ułatwić ci wybór.

  • Wyraź siebie. To koszulki śmieszne, ale też i sprytne. Doskonale wyręczają wszystkich nieśmiałych i zamkniętych w sobie, którzy jednak mają w głębi duszy skryte pragnienie pokazania swojej osobowości innym. Nasze koszulki w wielu wzorach są wyposażone w zabawne teksty o nas samych. Dzięki nim pokażesz innym cząstkę siebie, a przy okazji wykażesz się dystansem do swoich wad oraz dużym poczuciem humoru.
  • Dystans do rzeczywistości. Często otaczająca nas rzeczywistość skrzeczy tak mocno, że nie chcemy tego słuchać. Wedy najlepiej obrócić część męczących zjawisk w żart i życie staje się trochę lżejsze. Można także to, co wszystkich oburza wyśmiać w sposób sarkastyczny i w ten sposób wyrazić swój sprzeciw. W ofercie Werprint znajdziecie sporo celnych i zabawnych tekstów na czasie.
  • Śmiej się z narodowych wad. Mamy swoje wady narodowe, które wytykają nam inne nacje, ale których świadomość mamy często my sami. Mało tego, potrafimy się nimi sami irytować i znajdować je u innych rodaków. Ale zdecydowanie częściej po prostu lubimy się z tego śmiać. I wtedy chętnie wykorzystujemy koszulki śmieszne z Januszem na tysiąc sposobów, o piciu alkoholu, sandałach i skarpetach, słuchaniu muzyki disco polo, narodowym narzekaniu i wiele, wiele innych wariantów.
  • Relacje damsko-męskie. To jest moda, która nigdy nie przeminie, czyli żarty na tematy damsko-męskie, głównie śluby, wzajemne wytykanie wad, wieczory panieńskie i kawalerskie, życie w parze, rozwody itd. To temat-rzeka, a przy okazji studnia bez dna pełna humoru. Niezależnie od tego kim jesteś, ile masz lat i na jakim etapie jest twoja relacja z drugą płcią, u nas znajdziesz na pewno tekst, który cię określa i wpisuje się w twoje poczucie humoru na te tematy.
Koszulka "Złoty charakter" - Koszulki śmieszne
Koszulka „Złoty charakter”

Koszulki śmieszne i mocno spersonalizowane

Pomimo, że oferta jest w tej kategorii mocno rozbudowana, może się okazać, że znajdziesz tu nic, co wyrażałoby twoje uczucia albo podkreślało poczucie humoru. Dlatego dajemy ci dodatkową możliwość, jaką jest zamówienie koszulki z grafiką twojego autorstwa. Może to być wykonany przez ciebie rysunek zapisany w pliku albo po prostu zabawny tekst, który nam podasz i wybierzesz krój czcionki. Na takiej koszulce może także znaleźć się jakieś zabawne zdjęcie przedstawiające ciebie, twoją drugą połówkę, dziecko lub nawet psa. Pamiętaj jednak, że zdjęcie musi mieć dobrą jakość, żeby potem dobrze prezentowało się na koszulce.

Koszulka "Stary tekst na nowej koszulce" - Koszulki śmieszne
Koszulka „Stary tekst na nowej koszulce”

Warto liczyć się innymi

To ważna zasada. Koszulki śmieszne tak, ale już obrażające, wyśmiewające personalnie wprost i bez żadnego hamulca, to już niekoniecznie. Nawet żartując należy zachować odpowiedni poziom i kulturę. Pamiętajcie także, aby nie wykorzystywać wizerunku obcej innych osób bez ich zgody. Oczywiście, jeśli macie ochotę nosić koszulkę ze zdjęciem ukochanej opatrzonym zabawnym lub rubasznym tekstem to nie ma w tym nic złego, bo to możecie wspólnie uzgodnić. Ale już zdjęcie nielubianego sąsiada lub współpracownika opatrzone złośliwym żartem to już naruszenie jego wizerunku i tego robić nie wolno.

Koszulka "Januszowy humor" - Koszulki śmieszne
Koszulka „Januszowy humor”

Zawsze, kiedy mija zima, spraw sobie nowe koszulki śmieszne, a zobaczysz, że automatycznie minie ci zimowa depresja. Jedno wyjście w takim t-shircie i od razu poprawia się nastrój. Nie tylko tobie, również wszystkim, którzy zobaczą śmieszną grafikę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *