Koszulki dla tych co kochają niezależność – Koszulki Bitcoin – Kryptowaluty

4.2/5 - (5 votes)

Jeszcze całkiem niedawno jedynym powszechnie rozpoznawalnym i popularnym na całym świecie symbolem bogactwa był znak graficzny dolara. Panował niepodzielnie i niepodważalnie. Aż przyszedł czas, kiedy pojawił się nowy symbol i trochę go zdetronizował. Trochę, bo dolar nadal zachowuje swoją pozycję, ale teraz dzieli tron z Bitcoinem, współczesną, wirtualną formą mocnej, światowej waluty. I dlatego każdy, kto chce zamanifestować swoje dążenie do bogactwa w nowoczesnej odsłonie, nie obejdzie się bez koszulki Bitcoin, z symboliczną grafiką tej najważniejszej kryptowaluty.

Koszulki Bitcoin – na wesoło

Kryptowaluty budzą u nas mieszane uczucia. Jedni zachłysnęli się tą nową możliwością inwestowania, inni bardziej obawiają się problemów ze strony wirtualnych walut. Faktem jest, że to rynek dość jeszcze nieodgadniony, a do tego mocno nieprzewidywalny. Na kryptowalutach można sporo zarobić, ale też i wiele stracić, stąd pewnie obawy wielu potencjalnych inwestorów.

Niemniej, właśnie dzięki tym spektakularnym wynikom finansowym, które niektórych uczyniły osobami majętnymi, Bitcoin stał się symbolem bogactwa na równi z dolarem. Rozpala wyobraźnię, ale także napędza żarty, więc jest idealnym materiałem na tworzenie śmiesznych grafik z jego udziałem.

Koszulka "Ciekawa alternatywa finansowa" - Koszulki Bitcoin
Koszulka „Ciekawa alternatywa finansowa”

Koszulki Bitcoin z gatunku „na wesoło” to spora grupa graficzna, która cieszy się dużą popularnością. Wyrażają skrytą chęć wzbogacenia się na kryptowalutach i jednocześnie spory dystans do swoich możliwości w tym zakresie. A przy okazji poprawiają humor właścicielowi i otoczeniu.

Koszulki Kryptowaluty – na bardzo bogato

Koszulki z wesołymi grafikami w temacie kryptowalut to dopiero połowa oferty Werprint. Druga część to grafiki w stylu „na bogato”, które szybko okazały się hitem sprzedaży. Tutaj wzory aż kapią od przepychu, złota, bogactwa itd. Wszystkie koszulki Bitcoin w tym wariancie zawierają ogromny symbol tej kryptowaluty, przestawiony w bardzo prestiżowej formie jako złota moneta.

Koszulka "Niech wszyscy wiedzą" - Koszulki Bitcoin
Koszulka „Niech wszyscy wiedzą”

I choć to waluta wirtualna, to jednak okazuje się, że jest w nas spora potrzeba materializowania takich zjawisk. Lubimy, kiedy coś ma jednak formę fizyczną. A w tym przypadku ważne jest dodatkowo, aby król Bitcoin wyglądał bardzo imponująco i wytwornie. Koszulka z taką grafiką jest interesującym elementem modnej stylizacji, ale może też posłużyć jako podkreślenie swojego statusu albo pokazanie swojego kierunku działania w bogaceniu się. To dość ważne, bo koszulki z nadrukami są skutecznym środkiem przekazu, nie tylko bawią, ale także mogą informować.

Koszulki Bitcoin – rewelacyjne prezenty

Jest w ciągu roku cała masa okazji, kiedy to szukamy pomysłu na prezent dla kogoś z rodziny albo dla znajomego. Chodzi głównie o święta, które z założenia obchodzimy na większym luzie niż takie urodziny czy Boże Narodzenie, choć i tutaj można wykazać się przecież poczuciem humoru. Ale mamy także m.in. Walentynki, dni dziadków, ojców, matek, mężczyzn, kobiet itd., a do tego różne rodzinne rocznice, pamiętne chwile zakochanych par albo chociaż dni tematyczne, np. wędkarza, kolarza, murarza.

Koszulka "Dla tych co kochają niezależność" - Koszulki Bitcoin
Koszulka „Dla tych co kochają niezależność”

Zastanawiasz się po co ta wyliczanka? Chodzi o to, żeby zyskać świadomość jak wiele jest okazji na wręczenie zabawnego i ciekawego prezentu, np. koszulki Bitcoin. Oczywiście taki nadruk najlepiej zostanie odebrany przez osobę, która orientuje się w temacie, a być może nawet już inwestuje w kryptowaluty. Ale i tym, którzy nie znają Bitcoina można szybko wytłumaczyć, że to taka nowa, wirtualna odmiana króla dolara.

A jeśli znacie kogoś, kto inwestuje w Bitcoina albo zajmuje się kopaniem kryptowalut to jedna z naszych koszulek z tej grupy będzie prezentem idealnym. Nawet jeśli już jakąś ma, kolejną i tak przyjmie z radością.

Koszulki kryptowaluty to świetny pomysł na drobny, niezobowiązujący prezent dla kogoś bliskiego albo dla kolegi, ale warto jedną z nich kupić dla siebie. Założysz i od razu poczujesz tę moc, która cię napędza. Kto wie, może to będzie twoja szczęśliwa koszulka inwestycyjna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *