Idealny prezent na Dzień Chłopaka – Koszulki dla chłopaka

4.5/5 - (6 votes)

Dzień Chłopaka ma już w naszym kraju sporą tradycję. Początkowo była to okazja do wręczania prezentów zwykle przez dzieciaki i młodzież, ale z czasem zyskała sobie także sympatię dorosłych. Obecnie jest to dzień, kiedy dziewczyny w różnym wieku wręczają drobne upominki swoim chłopakom, ale nie tylko. Adresatem może być także mąż, ojciec czy brat. Same upominki nie muszą być kosztowne ani wystawne, a jednym z lepszych pomysłów są w tym dniu koszulki dla chłopaka. Prezent niedrogi, zabawny i jednocześnie bardzo praktyczny.

Wybierz koszulkę z obszernej oferty

Koszulka, która będzie prezentem na Dzień Chłopaka, może być oczywiście zwykłym t-shirtem. Można kupić coś od znanej marki albo zwykłą, np. oldschoolową koszulkę bez zwracania uwagi na firmę. Ale jest jeszcze inne, ciekawe wyjście, które pozwoli na wybranie prezentu nietuzinkowego i zabawnego, bo przecież to okazja zupełnie nieformalna i na luzie.

To oczywiście koszulki dla chłopaka dostępne na Werprint, gdzie praktycznie w każdej zakładce znajdziesz coś ciekawego. Możesz wybrać grafikę o tematyce bliskiej sercu twojego chłopaka lub innego adresata prezentu, są tu bowiem wzory dla wędkarzy, maniaków sportu, motoryzacji, muzyki, ekologii itd. Taki prezent ucieszy każdego hobbystę, ponieważ będzie wyrazem szacunku dla jego pasji i prawdziwego zainteresowania jego poglądami oraz osobowością.

Koszulka "Noc i dzień programuj" - Koszulki dla chłopaka
„Noc i dzień programuj”

Inna, bardzo popularna grupa to koszulki dla chłopaka ze śmiesznymi, a czasem lekko zaczepnymi tekstami. Zarówno chłopcy, jak i całkiem dojrzali panowie bardzo chętnie noszą takie ubrania, zwłaszcza ci, którzy lubią zwracać na siebie uwagę. Ale spokojnie, nawet jeśli adresat prezentu to jednostka skromna, chętnie będzie nosić taką koszulkę chociażby w domu. Wybór zabawnych tekstów jest spory, jedne manifestują męski sposób bycia, inne epatują oświadczeniem, że dany obiekt jest już zajęty, a jeszcze inne komplementują dziewczyny. Wybierz więc taki przekaz, który jest śmieszny, ale też pasuje do waszej relacji.

Koszulki dla chłopaków z klasy

Oferta koszulek dla chłopaka to zamknięty katalog, który stale się powiększa. Wszystko zależy od mody i tego, jakich wyborów dokonują klienci. To jednak nie oznacza, że poza ustaloną ilością wzorów nie ma już innych możliwości. Wiemy, że nasi klienci mają spore wymagania, a jednocześnie są niezwykle kreatywni i dlatego powstała opcja, w której możecie zamawiać koszulki dla chłopaka własnego projektu.

Koszulka "Między nogami" - Koszulki dla chłopaka
„Między nogami”

W takim wariancie można wpisać we wskazanym polu kreatora wyboru imię adresata prezentu albo swój autorski tekst. Można także wczytać plik z własną grafiką albo zdjęciem. To opcja, która cieszy się dużą popularnością, bo dzięki niej można zamówić na tą i na inne okazje unikatowy t-shirt. Ale to nie koniec możliwości!

Kiedy zbliża się Dzień Chłopaka, damska część szkolnej klasy, studenckiej grupy albo załogi jakiejś firmy zaczyna poszukiwać pomysłu na prezenty dla męskiej części swojej społeczność. Werprint wychodzi naprzeciw takim dylematom i daje możliwość zamówienia wielu jednakowych koszulek z nadrukami wskazanymi przez klienta.

Wymyślcie wspólnie jakiś ciekawy tekst dla swoich chłopaków, wpiszcie nazwę szkoły albo firmy, dodajcie zabawne zdjęcia i inne detale. Wcześniej musicie jednak przeprowadzić wywiad dotyczący rozmiarów, jakie noszą adresaci prezentów. Kiedy wszystko jest już dopięte, wystarczy złożyć zamówienie i sprawa załatwiona. Pamiętajcie jednak, że przed tą okazją zawsze jest wzmożone zainteresowanie koszulkami dla chłopaków więc nie czekajcie do ostatniej chwili.

Koszulka "Apel do potencjalnych pacjentów" - Koszulki dla chłopaka
„Apel do potencjalnych pacjentów”

Tak to już jest, że na każdą okazję można wręczyć jakiś tam prezent i nie zastanawiać się ani nad tym, czy będzie się podobać, ani nad tym, czy się komuś przyda. Ale można także wykazać się inwencją i wręczyć coś wyjątkowego, całkiem dopasowanego do osobowości obdarowanego, a do tego praktycznego. Takie właśnie są nasze koszulki dla chłopaka, idealne na Dzień Chłopaka! Świetnie nadadzą się na inne okazje albo na zrobienie komuś przyjemności zupełnie bez ważnego powodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *