White t-shirt mockup with halloween decor on orange halloween background

Proste i szybkie przebranie na halloween – koszulki na halloween

Rate this post

Kiedy zbliża się halloween, pojawiają się także kolejne plakaty i internetowe banery zapraszające na imprezy z tej okazji. Być może samo święto nie przyjęło się u nas bardzo mocno wraz z całą swoją otoczką, ale chętnie imprezujemy z tej okazji, spotykamy się ze znajomymi i urządzamy dzieciakom ciekawe zabawy. Jednak takie halloweenowe imprezy wymagają specjalnej oprawy i tu niektórzy z was mają problem. Jak ubrać się na tą okazje, żeby nie wydać zbyt dużo i nie tracić czasu na poszukiwania lub robótki ręczne? Odpowiedź jest prosta – koszulki na halloween! Ciekawe grafiki tematyczne i duża doza humoru, to ich główne cechy.

Koszulki na halloween – 3 najmodniejsze grupy graficzne

Chociaż tradycja związana z obchodzeniem halloween nie ma u nas zbyt długiej historii, a święto nie jest hucznie obchodzone to jednak widać wyraźnie, że lubimy imprezować z tej okazji, a dzieciaki chętnie oddają się halloweenowym zabawom. Dlatego też powstała specjalna kategoria wzorów graficznych, gdzie czekają na was zabawne i bardzo efektowne koszulki na halloween. Można je podzielić na trzy grupy tematyczne.

Koszulka "Grunt to wyczucie chwili" - Koszulki na Halloween
„Grunt to wyczucie chwili”
  • Dynia w wielu odmianach. To symbol halloween, który każdy dobrze zna i rozpoznaje. W tym dniu wszystko może być dyniowe, od menu, poprzez wystrój domu, na strojach skończywszy. I tak się składa, że w naszej ofercie dyniowe grafiki na koszulki zajmują najwięcej miejsca. Z tej okazji odmieniamy dynie przez wszystkie przypadki. Niektóre grafiki mają zabawne teksty, ale już sama dynia z jej diabolicznym uśmiechem mówi sama za siebie.
  • Oswajamy świat zmarłych. Są kraje, gdzie śmierci nie traktuje się jak czegoś smutnego. Ludzie bawią się na cmentarzach, a zmarłych przedstawiają w sposób wesoły. Halloween również czerpie z tego klimatu i stąd sporo grafik z wesołymi umrzykami albo kościotrupami. Koszulki na halloween straszą i bawią jednocześnie. Przyznacie, że to ciekawy klimacik?
  • Klimat jak z horroru. W ten dzień nic nie powinno dziwić. Ani wiedźma na miotle, ani ponure kruki, złowieszcze lalki, potwory, duchy, dzikie koty, nietoperze, powyginane drzewa i inne detale, które występują w horrorach. Wszystko to, ubrane w ciekawą oprawę graficzną znajdziecie na koszulkach na halloween. Tak ubrani ruszajcie w miasto i krzyczcie „cukierek albo psikus”! Jedno jest pewne, albo kogoś przestraszycie albo rozbawicie, bo obojętność nie wchodzi w grę.
Koszulka "Efektowne przebranie" - Koszulki na Halloween
„Efektowne przebranie”

Koszulki na halloween dla całej ekipy

Możesz po prostu kupić sobie jedną z naszych koszulek na tą okazję i zaskoczyć znajomych, tym, że bez wysiłku wyglądasz na temat i efektownie. Ale możesz także zrobić większą niespodziankę i kupić wszystkim takie same t-schirty. Uprzedź ich, żeby się nie przebierali, zamów jakiś fajny i zabawny wzór, a nie pożałujesz. Impreza na pewno będzie udana, a znajomi ci podziękują, bo w ten sposób ominie ich wymyślanie przebrań.

Koszulki na halloween to zresztą nie tylko fajny pomysł dla ekipy imprezowej. Można w nie ubrać całą rodzinę, żeby stylowo posiedzieć przy herbacie albo obiedzie z tej okazji. Można także zamówić jednakowe koszulki dla całej grupy przedszkolnej albo klasy w szkole. Śmieszne grafiki sprawdzają się zawsze, a do tego każdy zyskuje koszulkę, której może potem np. spać.

Koszulka "Małe ostrzeżenie na wesoło" - Koszulki na Halloween
„Małe ostrzeżenie na wesoło”

Ciekawą opcją dodatkową, którą można tutaj wykorzystać, jest propozycja personalizacji grafik na koszulkach. Można zamówić koszulki na halloween ze swoim imieniem, imionami członków imprezowej ekipy albo dzieciaków z grupy przedszkolnej. Można także przesłać plik ze zdjęciami, jeśli macie w swoich archiwach coś pasującego do okoliczności.

Warto doceniać takie okazje, nawet jeśli ich konwencja przybyła do nas zza oceanu. Nie musimy się z tym świętem całkowicie identyfikować, ale można przecież uznać to za dobry powód do zabawy. A koszulki na halloween szybko i skutecznie wprowadzą was w bardzo dobry nastrój i zapewnią godną oprawę graficzną tego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *