748893

Propozycje koszulek na pierwszy szkolny dzwonek – Koszulki szkoła

Rate this post

Każdego roku, kiedy zbliża się nieuchronnie koniec wakacji, nadchodzi też czas, kiedy rodzice muszą wyszykować swoje pociechy na nowy rok szkolny. Muszą zadbać o książki, zeszyty, przybory, plecak i wiele innych rzeczy, ale nie mogą przecież zapomnieć o choćby lekkim odświeżeniu dziecięcej garderoby. I tu właśnie jest moment na sprawienie swojemu dziecku miłej niespodzianki i zakup specjalnej koszulki szkoła z fajną grafiką, właśnie na tą wyjątkową okazję. Oczywiście uroczysta akademia ma swoje wymogi czyli strój galowy, ale już na pierwszy dzień lekcyjny taki ciekawy t-shirt z nadrukiem będzie jak znalazł.

Najfajniejsze grafiki na szkolne koszulki

Tak naprawdę wzorów, które mogą zdobić koszulki szkoła jest cała masa, bo przecież pasują tu różne rysunki ze zwierzakami, historyjki komiksowe, detale roślinne, kosmiczne, przyrodnicze itd. Większość z tych zagadnień poruszają przecież przedmioty lekcyjne, więc i na koszulce zaprezentują się odpowiednio. Chodzi jednak głównie o to, żeby wygląd koszulki podobał się samemu uczniowi, poprawiał mu humor o poranku i zachęcał do nauki. Może nawet ułatwiał przełamywanie stresu i opór przed wyjściem do szkoły?

Koszulka "Student nie wielbłąd..." - Koszulki szkoła
„Student nie wielbłąd…”

W ofercie Werprint jest kilka grup graficznych, które cieszą się szczególną popularnością. Widać tu przede wszystkim wyraźny podział na grupy wiekowe.

Koszulki szkoła dla maluchów. Wesołe kolory, słodkie zwierzaki, lizaki, motylki samolociki, animacje literowe i cyfrowe albo zabawne przybory szkolne. Wszystko w bardzo pozytywnym klimacie, rozśmieszające i zachęcające. Taka koszulka rozweseli każdy trudny poranek przed wyjściem do szkoły.

Wzory dla klas 4-8. To zdecydowanie etap, kiedy edukacja staje się trudniejsza i wymaga większego wkładu pracy. To też etap, w którym uczeń poznaje coraz ciekawsze informacje na temat otaczającego go świata. Rodzą się nowe fascynacje różnymi tematami, więc i koszulki z grafikami muszą za tym procesem nadążać. Koszulki szkoła mogą więc mieć nadruki muzyczne, kosmiczne, biologiczne, geograficzne, sportowe itd. Na naszych t-shirtach może się znaleźć graficzne odwzorowanie praktycznie każdego tematu poruszanego na lekcjach. Do tego szczypta humoru lub inne kultowe teksty.

Koszulka "Matematyka - królowa nauk" - Koszulki szkoła
„Matematyka – królowa nauk”

Graficznie do szkoły średniej. Choć to już poważni nastolatkowie, a nawet i osoby pełnoletnie to przecież zawsze fajnie jest mieć koszulki szkoła i w nich chodzić na zajęcia. Na tym etapie głównie sprawdzają się grafiki o nieco prześmiewczym i kąśliwym charakterze, raczej negujące zalety edukacji. Takie wzory oczywiście na was czekają, niemniej doradzamy umiar w złośliwościach. Inteligentny żart nie powinien nikogo obrażać ani oburzać.

A może takie koszulki szkoła kupi dla wszystkich uczniów?

Oferta koszulek dla uczniów skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych. Wszędzie tam, gdzie pociecha chce się wyróżniać i zacząć rok szkolny z przytupem. To także bardzo fajny pomysł na prezent jeśli rodzic chce zachęcić latorośl do pozytywnego nastawienia do edukacji. Wiadomo, każdy bodziec się przyda, bo czasami bywa trudno.

Jednak koszulki szkoła mogą także służyć w polepszaniu integracji uczniów i budowania zażyłych relacji oraz podkręcać siłę identyfikacji z daną placówką. Wystarczy zamówić jednakowe t-shirty z nadrukami dla całej klasy albo nawet szkoły. Grafika może zostać wybrana z oferty Werprint albo stworzona przez szkołę i przesłana w pliku podczas zamawiania.

Koszulka "Uczy i wychowuje. Szkoła" - Koszulki szkoła
„Uczy i wychowuje. Szkoła”

Niezależnie od sposobu, który wybierzecie, my gwarantujemy, że koszulki odniosą pełen sukces. Na twarzach uczniów pojawią się mimowolne i niewymuszone uśmiechy. Z pewnością chętnie je ubiorą na kolejne zajęcia.

Wysoka jakość bawełny, z której są uszyte koszulki szkoła oraz nowoczesna technologia nanoszenia nadruków sprawią, że to szkolne ubranie posłuży przez długie miesiące. Uczniowie będą wyglądać estetycznie i ciekawie. Spróbujcie nietypowej integracji poprzez jednakowe koszulki, a satysfakcja gwarantowana.

Koszulki szkoła wywołują uśmiechy, zachęcają do nauki, ładnie wyglądają, cieszą dzieciaki i można by tak wymieniać bez końca. Jednak najlepiej będzie, jeśli sprawdzicie ich potencjał sami, kupując na początek jedną z nich. Zapewniamy, że wrócicie po więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *