Koszulka - Taniej się nie da - Werprint
Koszulka - Taniej się nie da

Koszulki dla mechanika – nowa kategoria dla miłośników motoryzacji

4.7/5 - (4 votes)

Szeroko pojęta motoryzacja to dziedzina, która wiele osób pasjonuje. Jedni zdecydowali się na uprawianie zawodu związanego z tym tematem, inni mają motoryzacyjne hobby. Są jeszcze i tacy, którzy może mniej są związani z zagadnieniem, ale lubią prowadzić pojazdy mechaniczne, orientują się w nowinkach z tego zakresu i mają błysk w oku, kiedy widzą fajną maszynę. W dzisiejszym wpisie kilka propozycji koszulek dla mechaników.

To wielomilionowa rzesza fanów motoryzacji. Są wśród nich głównie użytkownicy dróg czyli kierowcy, ale nie można zapomnieć również o tych, którzy je naprawiają, bo bez nich wiele pojazdów nie miałoby szans wyjechać na drogi. Dla nich wszystkich stworzono ciekawe koszulki z grafiką dla mechanika, aby mogli pokazać, że ta robota to ich pasja.

Koszulka - Mechanik hobbysta - Werprint
Koszulka – Mechanik hobbysta

Mechanik zawodowy albo domorosły

Poza całą masą mniej lub bardziej zdolnych mechaników zawodowych jest jeszcze mnóstwo pasjonatów, którzy naprawiają pojazdy własnym sumptem. Jedni uczyli się tego w szkole, ale nie pracują w zawodzie, inni pobierali nauki od ojca lub dziadka albo z internetu. W efekcie potrafią wiele prostych napraw przeprowadzić samodzielnie, bez dodatkowych kosztów. I mają z tego ogromną satysfakcję, a także respekt wśród rodziny i znajomych.

Koszulki z nadrukiem dla mechanika od Werprint pasują do każdego motoryzacyjnego specjalisty, i zawodowego i domorosłego. Zabawne grafiki i teksty pozwalają podkreślić pasję i pokazać światu, że oto ma do czynienia z gościem, który wie, co w brykach gra. W takiej koszulce miło będzie naprawiać kolejną maszynę, ale także pójść na imprezę czy spotkanie ze znajomymi przy piwku. Jedne grafiki są zabawne, inne trochę zaczepne i złośliwe, ale nikogo nie obrażają. Pokaż wszystkim że zapach paliwa i wnętrzności samochodu to twój świat.

Koszulka - Z cennikiem na koszulce - Werprint
Koszulka – Z cennikiem na koszulce

Kup prezent za naprawę – koszulki dla mechaników

Wiadomo, że za naprawę samochodu lub innego pojazdu należy zwyczajnie zapłacić. Ale odbierając swoją maszynę warto może dodatkowo wyrazić swoje zadowolenie z naprawy i wysilić się na miły gest. Wybierz jedną ze śmiesznych koszulek dla mechaników z nadrukami i wręcz ją fachowcowi po naprawie. Taki gest wiele nie kosztuje, a z pewnością da mu dużą przyjemność i sprawi, że między wami powstanie nić sympatii. Z pewnością poczuje się doceniony, może nawet dostaniesz następnym razem jakiś rabat na usługę?

Taka koszulka z grafiką sprawdzi się również w przypadku tzw. naprawy garażowej czy podwórkowej, kiedy serwis wykonuje wujek, kuzyn, kolega albo sąsiad. Wtedy często ponosimy jedynie koszt części zamiennych, płynów eksploatacyjnych itd., a za pracę nie płacimy. Znajomy krępuje się wskazać konkretną kwotę i często kończy się na tzw. naprawach „za flaszkę”. A może warto dołożyć coś od siebie i wręczyć także taką zabawną koszulkę dla mechanika? To na pewno spotka się z szerokim uśmiechem i zadowoleniem, a przy następnej awarii będzie można liczyć znów na jego pomocną dłoń i wiedzę.

Koszulka - Tak to tyle kosztuje - Werprint
Koszulka – Tak to tyle kosztuje

Koszulki z nadrukami mają duży potencjał. Są modne, ciekawe i pozwalają na pokazanie pasji i swojej osobowości oraz poczucia humoru. Wyrażają więcej niż opowieści o swoim życiu, więc są doskonałym wariantem dla tych, którzy nie są zbyt wylewni. A dla tych, którzy brylują w towarzystwie są kolejną okazją na rozbawienie otoczenia i zwrócenie na siebie uwagi np. płci pięknej. Taką koszulkę wkładasz, patrzysz w lustro i automatycznie pojawia się szeroki uśmiech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *