Koszulka - Doradzamy wyczyść ciasteczka

Koszulki dla programisty – przegląd nowych wzorów

4.4/5 - (8 votes)

Informatyka czy programistę może zrozumieć w zasadzie tylko inny człowiek z branży. Porozumiewacie się specyficznym i specjalistycznym słownictwem, czasami po prostu uważacie, że tak trzeba. Czasami robicie to dla zgrywy, żeby pokazać innym swoją przewagę. To nieco irytujące, ale też bywa ciekawe.

Po za tym łebscy z was ludzie no i, przede wszystkim, reszta społeczeństwa was potrzebuje. Może więc warto przełamać ten dystans, który pozornie nas dzieli i wykazać się poczuciem humoru, które będzie czytelne też do innych. Doskonałym środkiem przekazu będą z pewnością śmieszne koszulki dla programisty, które pozwalają otoczeniu oswoić wasz sposób bycia i nieco ocieplić wizerunek informatycznego specjalisty.

Małe złośliwości programisty

Poczucie humoru programisty czy informatyka jest specyficzne, to już wiemy. To jednak można przerobić na duży atut i sprawić, że ludzie zaczną się do was uśmiechać. Jeśli się dobrze zastanowić, w obiegu pełno jest właśnie typowych, nieco złośliwych powiedzonek, którymi nas obdzielają specjaliści od sprzętu komputerowego bądź oprogramowania.

Werprint - Grafika, która motywuje
Koszulka – Grafika, która motywuje

Dzięki temu w Werprint powstała cała seria zabawnych t-shirtów z nadrukami dla programisty bądź informatyka. Ale żeby była równowaga, można tu znaleźć nie tylko kąśliwe teksty wobec użytkowników komputerów. Sporo jest również takich, które traktują ten trudny zawód z dużym przymrużeniem oka i z delikatną nutką ironii. I trzeba przyznać, że cieszą się bardzo dużą popularnością, co może jedynie oznaczać, że informatyczni fachowcy mają do siebie spory dystans i potrafią się śmiać również z siebie samych.

Koszulka dla programisty fanatyka – świetny prezent

Żyjemy obecnie w czasach, kiedy to komputery, programy i systemy komputerowe odgrywają bardzo ważną rolę. Zarówno w pracy, jak i w domu! A kiedy pojawia się nagle jakaś awaria sprzętu czy choćby spowolnienie działania systemów, szybko wpadamy w nerwowość i panicznie szukamy pomocy. Dlatego cała rzesza profesjonalnych albo domorosłych, ale zdolnych speców od informatyki jest bardzo przydatna społecznie. Po prostu ratują nas z komputerowych i programowych opresji. Dlatego warto było stworzyć dla nich oddzielną, specjalną kategorię koszulek dla programistów z nadrukami.

Werprint - Noc i dzień programuj
Koszulka – Noc i dzień programuj

Werprint ma w tej grupie całą masę ciekawych wzorów, więc każdy wybierze coś dla siebie. Informatyk, który ma ochotę na mały manifest swojego specyficznego poczucia humoru, ale też sąsiad, któremu fachowiec uratował życie ratując jego sprzęt lub oprogramowanie, za co pragnie sprawić mu fajny prezent. Albo poważny klient, dla którego napisał bardzo funkcjonalny program na miarę jego biznesu, przez co wart jest solidnej zapłaty i miłego dodatku w postaci koszulki z nadrukiem. Taki prezent może też sprawić rodzina, która wie, jaki skarb ma pod bokiem. Tak, koszulka dla programisty lub informatyka ma szerokie zastosowanie jako prezent.

Znane symbole na koszulki programistów

T-shirty z nadrukami dla informatyków i twórców oprogramowania to nie tylko teksty ze specyficznymi, lekko kąśliwymi żartami. To także cała masa grafik z udziałem symboli znanych ze świata komputerów, przeróbek znanych logotypów, fragmentów gier, programów czy komiksów. Innymi słowy – wszystkiego, co kojarzy się z wirtualnym światem. Jest w nim cała masa bardzo ciekawych motywów graficznych, które aż proszą się, żeby zawitać na koszulce dla programisty. Często łączone są także ze śmiesznymi tekstami i stają się przebojami oferty. Oczywiście użycie wszelkich znaków czy symboli odbywa się z poszanowaniem praw autorskich oraz z zasad społecznych. W tym wszystkim przecież nie chodzi o obrażanie kogokolwiek.

Werprint - Nie zapomnisz rozkładu dnia
Koszulka – Nie zapomnisz rozkładu dnia

Czy to dla siebie, czy też dla kolegi z branży, warto kupić taki t-shirt z nadrukiem, nawet jeśli ma ich już kilka. Oferta wciąż się powiększa o nowe, oryginalne wzory, więc coś na pewno wpadnie w oko. To koszulki, które ocieplają wizerunek, ułatwiają kontakty towarzyskie no i po prostu fajnie wyglądają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *