Young couple two friends guy girl in white pink empty blank design t-shirts posing isolated on pastel blue background studio portrait. People lifestyle concept. Mock up copy space. Kissing on cheek

Koszulki idealne dla par! – Koszulki walentynkowe

4.5/5 - (6 votes)

Co roku, kiedy zbliżają się Walentynki, szukamy pomysłu na drobne podarunki. Jedni mówią, że to amerykańskie święto i ignorują tą okazję, ale większość z nas daje się porwać temu trendowi. Przecież nie ma nic złego w tym, że chcemy zrobić przyjemność swojej drugiej połówce albo innej bliskiej osobie. A wiec ruszajcie na łowy, a inspiracji możecie szukać w ofercie Werprint, gdzie czekają na was między innymi koszulki walentynkowe wraz z ogromnym wyborem miłosnych i śmiesznych grafik.

Wzór emocjonalny albo zabawny- ty wybierasz

Oferta koszulek z nadrukami, które pasują do tej okazji jest bardzo zróżnicowana, ale w zasadzie można je podzielić na dwie duże grupy.

-Pierwsza – to cała masa grafik, które wyrażają uczucia. Jeśli mowa o Walentynkach to dominują oczywiście wyznania miłości, ale można znaleźć także w tym miejscu tęsknotę za bliską osobą, prośbę o rozmowę, możliwość przeproszenia albo wyrazy wielkiego uznania. Słowem, cała paleta uczuć, które można z tej okazji okazać, a które nie zawsze potrafimy wyrażać bezpośrednio.

Koszulka "Kocham Cię bardziej niż..." - Koszulki walentynkowe
Koszulka „Kocham Cię bardziej niż…”

-Druga – to zbiór grafik zabawnych. To także możliwość wyrażania uczuć, ale w sposób bardziej zdystansowany, z przymrużeniem oka, bo przecież Walentynki to także okazja do śmiechu i zabawy. Są tutaj więc zabawne grafiki osadzone w temacie miłości, ale także teksty, które potrafią każdego rozbroić.

To, z której grupy wybierzesz koszulkę walentynkową, zależy wyłącznie od twojego podejścia do tej okazji, cech osoby, która zostanie nią obdarowana oraz rodzaju relacji, jaka was łączy.

Komu można wręczać koszulki walentynkowe?

Odpowiedź może się nasuwać automatycznie. Każdy odpowie, że taki prezent wręcza się swojej drugiej połówce czyli żonie, mężowi, dziewczynie czy chłopakowi. Chcemy wam jednak uświadomić, że to nie koniec katalogu osób, dla których warto kupować koszulki walentynkowe. Oczywiście, to przede wszystkim święto zakochanych, ale można je przecież rozciągnąć na okazję do budowania relacji ze wszystkimi, których kochamy i na których nam zależy, prawda?

Dlatego też spróbuj w tym roku kupić jedną z naszych koszulek np. swojej mamie albo babci lub przyjacielowi, z którymi nie łączy cię miłość, ale głęboka więź wypracowana latami. Wybierz wzór, który będzie odpowiedni dla waszej relacji, a przekonasz się, że było warto.

Koszulka "Wszystko czego potrzebuje to miłość" - Koszulki walentynkowe
Koszulka „Wszystko czego potrzebuje to miłość”

Czasami taka koszulka wyraża więcej niż setki słów, zwłaszcza tych, których nie potrafimy wypowiedzieć. Wiele razy mają miejsce sytuacje, kiedy chcielibyśmy podziękować bliskiej osobie za cierpliwość i za miłość. Czasami być może przeprosić albo o coś poprosić, ale słowa grzęzną w gardle i nic z tego nie wychodzi. Wtedy takie koszulki walentynkowe są wręcz wybawieniem.
I pamiętajcie, walentynkowe okazywanie uczuć nie musi się ograniczać do osób, które w taki czy inny sposób kochacie. To także świetna okazja do ogólnego okazywania sympatii. Można np. zainicjować akcję zakupu jednakowych koszulek dla całej klasy, grupy sportowej, ekipy pracowniczej itd. Odpowiednia grafika i symbole, które wszyscy znają, a do tego jakiś miły tekst i efekt będzie piorunujący. Koszulki wywołają uśmiechy, pozytywne emocje, a relacje, które was łączą tylko na tym zyskują.

Gotowy wzór albo personalizacja

Wybór wzorów koszulek na Walentynki jest spory! Z pewnością każdy może tu wybrać grafikę i tekst, który pasuje do konkretnej osoby i sytuacji. Wiemy jednak, że nasi klienci są wymagający i lubią mieć wybór, dlatego stworzyliśmy możliwość zamawiania koszulek spersonalizowanych, na każdy temat i na każdą okazję.

Koszulka "Zostaniesz moją walentynką?" - Koszulki walentynkowe
Koszulka „Zostaniesz moją walentynką?”

To oznacza, że możecie także tworzyć koszulki walentynkowe według swoich koncepcji. Wystarczy przysłać plik z własną grafiką i tekstem albo zdjęcie. W przypadku tej ostatniej opcji pamiętajcie, że fotka musi być wykonana w dobrej rozdzielczości, bo inaczej wydruk będzie niewyraźny. Taka osobiście stworzona koszulka będzie na pewno źródłem wielu wzruszeń i innych ciepłych uczuć.

Korzystajcie z każdej okazji, żeby okazywać innym uczucia, zacieśniać dobre relacje albo naprawiać te lekko popsute. Koszulki walentynkowe to jedna z doskonałych możliwości, to kategoria grafik pozytywnie zakręconych, które rozbrajają wszystkie serca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *