Koszulki na Dzień Babci - Werprint

Top 5 prezentów na Dzień Babci i Dziadka

Rate this post

To z całą pewnością wyjątkowe osoby w naszym życiu i powinniśmy być szczęśliwi, że mamy je obok siebie. To babcia zawsze piecze najlepsze ciasto drożdżowe, którego nie znajdziemy w żadnej cukierni. To dziadek potrafi godzinami opowiadać takie anegdotki z czasów swojej młodości, że słucha się ich z wypiekami na twarzy.

Kiedy zatem w styczniu przychodzi moment na to, by celebrować ich święta, warto byłoby pomyśleć o podarunku, który naprawdę obdarowanych uszczęśliwi i zachwyci (a nie sprawi, że po prostu uśmiechną się i podziękują z czystej grzeczności). Na szczęście jednak do wyboru jest bardzo wiele ciekawych patentów na to, by ich dzień był naprawdę wyjątkowy. Na co zatem warto postawić?

1. Kubek z nadrukiem

Raczenie się ulubioną kawą czy herbatą na pewno będzie jeszcze przyjemniejsze niż do tej pory, kiedy babcia i dziadek otrzymają od swoich wnuków urocze kubki. Jeśli ich poczucie humoru jest słynne na całą rodzinę, jak najbardziej warto sprezentować im model z zabawnym (lecz jednocześnie niepozbawionym uroku) hasłem. Jest także opcja, by przypomnieć im, jak są dla nas ważni. Egzemplarze z napisami w stylu „Najlepsza babcia na świecie” czy „Super dziadek” na pewno dodadzą im skrzydeł i sprawią, że poczują się docenieni. Wywołają radość na ich twarzach zawsze wtedy, gdy będą przygotowywać swój ulubiony napój – idealnie!

Kubki na Dzień Dziadka - Ulubiony Dziadek!
Ulubiony Dziadek!

2. Poduszka z napisem

Jeśli nie chcemy powielać rok po roku tych samych, nudnych już nieco i nieciekawych patentów, pomyśleć powinniśmy o tym, aby prezent dla babci i dziadka był naprawdę interesujący, niebanalny, ze wszech miar ciekawy. Bardzo dobra opcja to podarowanie im poduszek z nadrukami. Wybór printów jest dziś tak duży, że na pewno uda się znaleźć coś, co idealnie do nich pasuje (i co jednocześnie da im mnóstwo radości). Taki podarunek w znakomitym stopniu łączy walory estetyczne i praktyczne, jest trafiony w dziesiątkę!

3. Koszulka z nadrukiem

Jeśli chcemy, by babcia i dziadek mogli cieszyć się z nietypowego podarunku w dniu swojego święta, pomyślmy o spersonalizowanych koszulkach. Możemy jak najbardziej przygotować własny wzór do wykonania. Możemy także zdecydować się na coś z szerokiej oferty znajdującej się w katalogu. A trzeba przyznać, że wybór jest naprawdę imponujący! Moc kolorów, ciekawe wzory (zabawne napisy, mądre maksymy, pełne uroku podpisy), niebanalne printy łączące się bezpośrednio z zainteresowaniami naszych ukochanych obdarowanych – na pewno będą szczerze zachwyceni takim podarunkiem.

Koszulki na Dzień Babci - Ta Babcia jest do przytulania!
Ta Babcia jest do przytulania!

4. Torba na zakupy

Możemy sprawić, że ta prozaiczna codzienna czynność (bo za taką wszak zakupy możemy uważać) nabierze nowego wymiaru. Gdy zdecydujemy się na zakup personalizowanej, ciekawej torby, na pewno sprawimy babci i dziadkowi całą masę radości. Pamiętajmy o tym, iż mamy w tym przypadku do czynienia z torbą ekologiczną, zatem jeśli tylko obdarowanym nie jest obojętny los naszej planety, będą zadowoleni podwójnie. Teraz wyjście do sklepu stanie się znacznie przyjemniejsze, jesteśmy o tym przekonani.

5. Czas

Pamiętajmy o tym, by na Dzień Babci i Dziadka koniecznie podarować także czas. Swój czas, swoją uwagę, swoją miłość i zainteresowanie. Wyjdźmy z dziadkami przynajmniej na godzinny spacer, spędźmy popołudnie na grze w karty, zjedzmy razem podwieczorek w miłej atmosferze. To wszak najlepszy dodatek do klasycznych upominków materialnych, którego nie powinno zabraknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *