Uniwersalny prezent z efektem "Wow" - Werprint
Uniwersalny prezent z efektem "Wow"

Koszulki urodzinowe z nadrukiem – idealny prezent dla każdego!

Kiedy wielkimi krokami zbliża się TEN dzień, dzień urodzin bliskiej naszemu sercu osoby, zaczynamy gorączkowo rozglądać się za prezentem. I wychodzi na to, że bardzo wiele rodzajów upominków trąci myszką – to patenty dość nudne, sztampowe, nieciekawe i na pewno nie będą w stanie jubilatki albo jubilata szczerze uszczęśliwić. A może zrezygnować z kolejnego krawata czy zestawu kosmetyków na rzecz czegoś innego? Koszulki urodzinowe z nadrukiem polecają się w formie podarunków!

Uniwersalny prezent z efektem „wow”!

Jeśli komuś wydaje się, że urodzinowe koszulki to patent dobry tylko dla nastoletnich zgrywusów albo trzydziestolatków z dużym dystansem do siebie i świata – jest w błędzie. Okazuje się, że świetnie spiszą się one w roli upominku dla osoby w każdym wieku!

Koszulki urodzinowe 60 – dla osób wchodzących w ten szacowny wiek na pewno taki właśnie prezent stanie się ciekawym urozmaiceniem i miłym gestem. Występują w rozmaitych rozmiarach, a ich podział na damskie i męskie sprawia, że dla każdego można znaleźć ciekawy egzemplarz będący wisienką na torcie podczas owego uroczystego niezwykle dnia, jakim są urodziny.

Koszulka - Na oryginalnych częściach, bez szwanku
Na oryginalnych częściach, bez szwanku – Werprint

Kupuje się je nierzadko dla mamy albo dla taty, zastępując tradycyjne upominki w formie kwiatów, słodkości albo drobiazgów, które niekiedy kompletnie się nie przydają. Warto jednak podkreślić, że koszulki urodzinowe 40 to podarunek na widok którego wszyscy się uśmiechają.

Rodzice, którzy słyną z wyszukiwania nietuzinkowych prezentów, chętnie nabywają koszulki urodzinowe dla dzieci. Warto tylko pamiętać o ich starannym zapakowaniu, bo przecież to także jest dość istotny element całości upominku!

Koszulki urodzinowe stworzone zostały z najwyższej jakości materiałów – po to, by mogły służyć szczęśliwym posiadaczom przez długi czas, niezmiennie pozostając w znakomitym stanie. Starannie naniesione napisy i printy wieńczą to doskonałe dzieło.

Osobom słynącym z poczucia humoru na podobieństwo najlepszych komików wybrać można coś dowcipnego, dla tych bardziej statecznych i doceniających klasykę przygotowano zaś bardziej standardowe, bezpieczniejsze nadruki. Jest w czym wybierać!

Koszulka - Bądź lekka jak balonik
Bądź lekka jak balonik – Werprint

Koszulka, która wyraża miłość!

Gdy mamy za zadanie kupić jakiś uroczy drobiazg drugiej połówce, w głowie często pojawia nam się mętlik. A niepotrzebnie, bo koszulki na urodziny dla chłopaka były, są i będą ciekawym patentem na upominek. Wystarczy tylko wybrać ulubiony kolor jubilata, a potem ciekawy wzór – na pewno będzie usatysfakcjonowany!

Jeśli zaś jest odwrotnie i to chłopak poszukuje idealnej koszulki na urodziny dla dziewczyny, powinien pamiętać, by koniecznie do upominku dokupić pięknie pachnące kwiaty. Sto procent zadowolenia jubilatki gwarantowane!

Koszulka - Moje ciało, moja duma
Moje ciało, moja duma – Werprint

Dla każdego coś ciekawego!

Gdy przekracza się magiczną trzydziestkę, świętuje się w w bardzo huczny sposób. Tym wszystkim, którzy chcą bohaterkę lub bohatera dnia uszczęśliwić ciekawym i niebanalnym podarunkiem, poleca się koszulki na 30-te urodziny. Występują one w najróżniejszych wersjach kolorystycznych. Zdmuchiwanie świeczek na okolicznościowym torcie w takiej koszulce będzie niezwykle przyjemne!

Koszulki na 50-te urodziny to częsty patent na to, by uniknąć kolejnego nudnego podarunku. Często ląduje on zwykle na dnie szafy albo na którymś z portali internetowych z adnotacją „nietrafiony prezent”. Przecież chcemy aby jubilatka albo jubilat poczuli się wyróżnieni i docenieni. Taka niespodzianka na pewno okaże się być udaną!

Koszulka - Osiemnastkowe wygibasy
Osiemnastkowe wygibasy – Werprint

Coś dla tych, którzy wkraczają z wieku nastoletniego w ten całkiem dorosły!

Ten dzień na pewno pamięta każdy pełnoletni człowiek. Te magiczne urodziny, po których otrzymuje się w końcu upragniony dowód osobisty…koszulki na 18-te urodziny to także świetny pomysł na prezent.3…2…1…rozpoczynamy świętowanie!

4.8/5 - (6 votes)
Podsumowanie
Koszulki urodzinowe z nadrukiem – idealny prezent dla każdego!
Tytuł artykułu
Koszulki urodzinowe z nadrukiem – idealny prezent dla każdego!
Opis
Kiedy wielkimi krokami zbliża się TEN dzień, dzień urodzin bliskiej naszemu sercu osoby, zaczynamy gorączkowo rozglądać się za prezentem. I wychodzi na to, że bardzo wiele rodzajów upominków trąci myszką – to patenty dość nudne, sztampowe, nieciekawe i na pewno nie będą w stanie jubilatki albo jubilata szczerze uszczęśliwić.
Autor
Publikuje
Werprint
Logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *