Prezent na Dzień taty - Werprint
Mój tata wymiata! - Koszulki dla taty Werprint

Jaki prezent na dzień Ojca 2019? Podpowiadamy!

4.2/5 - (4 votes)

Święto wszystkich matek już za nami, ale już niebawem kolejna ważna uroczystość, którą warto zaznaczyć sobie zawczasu w kalendarzu. Dzień Ojca, który obchodzony jest w naszym kraju dwudziestego trzeciego dnia czerwca. To znakomita okazja ku temu, by spędzić z tatą czas (niezależnie od tego, czy ktoś ma kilka czy kilkanaście lat, a może jest już od dawna dorosły).To też ten dzień, w którym warto sprezentować tacie coś wyjątkowego. Ale czy ma być to kolejny krawat albo pudełko czekoladek? Nie, koszulki na Dzień Ojca sprawdzą się znacznie lepiej!

Prezenty na Dzień taty Werprint
Dawaj żółwia tato! – Koszulki dla taty Werprint

Koszulka dla taty ciekawym patentem na prezent

Może mieć zabawny napis, uroczy print, może nawiązywać do popularnych dzisiaj seriali czy filmów. Koszulka na Dzień Ojca to całe mnóstwo rozmaitych propozycji. Oczywiście kiedy ją kupujemy, nie musimy ograniczać się w kwestii kolorystyki. Może mieć jasne lub ciemne tło, minimalistyczne albo też bajecznie kolorowe – tak naprawdę wszystko uzależnione jest od preferencji przyszłego obdarowanego.

Na wielki plus jest także jakość tego typu t-shirtów. Nawet po wielu praniach wyglądają one świetnie, nie rozciągają się, a ich kolorystyka się nie zmienia. To właśnie dlatego coraz częściej takie właśnie koszulki na Dzień Ojca (po starannym zapakowaniu, to oczywiste) pełnią rolę prezentów.

Koszulki na dzień taty Werprint
Tata – mój osobisty mistrz świata! – Koszulki dla taty Werprint

Jeśli w grę wchodzi pełniąca funkcję prezentu koszulka to na pewno dobry pomysł. Tata słynący z ponadprzeciętnego poczucia humory ucieszy się na pewno, kiedy będzie ją ozdabiał dowcipny napis. Ten natomiast, który uwielbia piłkę nożną i uchodzi za najbardziej wiernego kibica w całym domu, ucieszy się zapewne z modelu z futbolowym odniesieniem. Ciekawych wzorów ciągle przybywa, dzięki czemu wiadomo, że koszulki z nadrukiem dla taty to dzisiaj opcja godna uwagi. Przystępna cena idzie w parze z bardzo wysoką jakością ich wykonania, a to niezwykle pożądane w dzisiejszym świecie połączenie cech. Pamiętajmy, by dobrać odpowiedni model oraz ulubioną kolorystykę, którą obdarowany na pewno doceni. Projektów wciąż jest więcej i więcej! Każdy kupujący znajdzie taki egzemplarz, z którego szczerze ucieszy się obdarowany tata!

Nie tylko koszulki dla taty, czyli co jeszcze?

Koszulka dla taty od córki to oczywiście wspaniałe patent na prezent. Na szczęście nie jedyny. Można także postarać się o to, by obdarowany mógł uśmiechnąć się szczerze podczas rozkoszowania się swoją ulubioną herbatą południową porą albo kawą o poranku. Kubek dla taty to zatem przykład prezentu łączącego walory estetyczne z praktycznymi. Nowe naczynie przyda się tacie zarówno w domu, jak i w pracy. Jego obecność przypominać ma o pięknej okazji, jaką jest dzień Ojca.

Koszulki na Dzień taty Werprint
Tata – mój odlotowy gość! – Kubkii dla Taty Werprint

Pamiętajmy o tym, że koszulki na Dzień Ojca czy też okazjonalne kubki będą cudownym prezentem. Nie kosztują wiele, ale ich podarowanie to przemiły gest, który pozostanie w pamięci. Upominek nie być drogi, lecz dany od serca – to nie jest powtarzany powszechnie frazes, a 100% prawdy.

Warto pokazać tacie, że jest dla nas ważny, że wiele nas nauczył, że doceniamy to, co od zawsze dla nas robił. Upominek z okazji Dnia Ojca przyda się, żeby powiedzieć: dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *